Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası başlıyor

Spor 28.03.2024 - 11:25, Güncelleme: 28.03.2024 - 12:51
 

Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası başlıyor

İzmir ve çevresindeki otomotiv tutkunlarına 2009 yılından bu yana kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan Vosmer Otomotiv’in ana sponsoru olduğu Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası kapsamında Kültürkpark Tenis Kulübü’nde düzenlenen basın toplantısında turnuvanın detayları açıklandı.
ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER İzmir ve çevresindeki otomotiv tutkunlarına 2009 yılından bu yana kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan Vosmer Otomotiv’in ana sponsoru olduğu Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası kapsamında düzenlediği basın toplantısı Kültürkpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlendi. Vosmer Otomotiv  Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısında Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, Kültürpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şener, Kültürkpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Hande Ogan, Mustafa Çapkan, Tamay Hepagir, Aylin Szilagyi katıldı. SÜLEYMAN ERYÜKSEL: VOSMER AİLESİ OLARAK MUTLUYUZ Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel, turnuvaya hem kendi adına hem de Vosmer ailesi olarak katılmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını söyleyerek söze başladı. Eryüksel, “Kültürpark Tenis Spor Kulübü benim ikinci evim. Burasının sizin gibi sağlam insanlara teslim edilmiş olması beni mutlu ediyor. Bu krizlere rağmen kulüp çok güzel bir yere gelmiş. Vosmer Otomotiv spora gönül vermiş bir kurumdur. Yönetim Kurulu üyelerimiz olan Özgener ve Aliberti aileleri spora destek vermekten gurur duyan insanlar. Kaliteli ve heyecanlı bir turnuva olmasını diliyorum. Sizlerin önderliğinde de güzel geçeceğini biliyorum. Şirketim adına da teşekkür ediyor ve birlikteliğimizin daha uzun süre devam etmesini diliyorum” şeklinde ifade etti. Süleyman Eryüksel-Murat Şener MURAT ŞENER: “KATILIM ÇOK YÜKSEK” Kültürpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şener; “Bizim kulübü tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Çok da iyi bir katılım var 325 single, 90 double sayısıyla sezonun en yüksek rakamlarından birisi olacak. Her zaman olduğu gibi centilmence çok heyecanlı maçlara sahne olacak. Başhakemimiz bir hakem ilavesi daha istedi. 4 yardımcı bir başhakemle  herhalde rekor hakem ekibiyle de turnuvayı yöneteceğiz. Biz de bunun bir başlangıç olmasını diliyoruz.  Kültürpark Tenis Spor Kulübü ailesi her zaman sizlerle birlikte olmaktan çok büyük gurur duyuyoruz.” dedi. Aylin Szilagyi-Tamay Hepagir-Süleyman Eryüksel-Murat Şener-Siyon Karmona-Mustafa Çapkan-Hande Ogan “TURNUVA 9 GÜN SÜRECEK” Murat Şener, Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası’nın detaylarını şöyle anlattı; “Turnuva 29 Mart-7 Nisan tarihleri arasında 9 gün sürecek. Bugün itibariyle fikstür çekimi yapılıyor. Sabah 10’da başlayacak olan maçlar akşam ne zaman biterse devam edecek. Tahminen Cuma gününden sonra yarı final ve finaller oynanacak. Bayramdan önce turnuvayı bitireceğiz. Bütün gün maçlara sahne olacak, 5 kort 1 de kapalı olmak üzere 6 kortumuz turnuvaya açık olacak.”
İzmir ve çevresindeki otomotiv tutkunlarına 2009 yılından bu yana kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan Vosmer Otomotiv’in ana sponsoru olduğu Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası kapsamında Kültürkpark Tenis Kulübü’nde düzenlenen basın toplantısında turnuvanın detayları açıklandı.

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

İzmir ve çevresindeki otomotiv tutkunlarına 2009 yılından bu yana kaliteli ve yenilikçi hizmeti sunan Vosmer Otomotiv’in ana sponsoru olduğu Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası kapsamında düzenlediği basın toplantısı Kültürkpark Tenis Spor Kulübü’nde düzenlendi.

Vosmer Otomotiv  Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısında Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, Kültürpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şener, Kültürkpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Hande Ogan, Mustafa Çapkan, Tamay Hepagir, Aylin Szilagyi katıldı.

SÜLEYMAN ERYÜKSEL: VOSMER AİLESİ OLARAK MUTLUYUZ
Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel, turnuvaya hem kendi adına hem de Vosmer ailesi olarak katılmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını söyleyerek söze başladı. Eryüksel, “ Kültürpark Tenis Spor Kulübü benim ikinci evim. Burasının sizin gibi sağlam insanlara teslim edilmiş olması beni mutlu ediyor. Bu krizlere rağmen kulüp çok güzel bir yere gelmiş. Vosmer Otomotiv spora gönül vermiş bir kurumdur. Yönetim Kurulu üyelerimiz olan Özgener ve Aliberti aileleri spora destek vermekten gurur duyan insanlar. Kaliteli ve heyecanlı bir turnuva olmasını diliyorum. Sizlerin önderliğinde de güzel geçeceğini biliyorum. Şirketim adına da teşekkür ediyor ve birlikteliğimizin daha uzun süre devam etmesini diliyorum” şeklinde ifade etti.

Süleyman Eryüksel-Murat Şener

MURAT ŞENER: “KATILIM ÇOK YÜKSEK”

Kültürpark Tenis Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şener; “Bizim kulübü tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Çok da iyi bir katılım var 325 single, 90 double sayısıyla sezonun en yüksek rakamlarından birisi olacak. Her zaman olduğu gibi centilmence çok heyecanlı maçlara sahne olacak. Başhakemimiz bir hakem ilavesi daha istedi. 4 yardımcı bir başhakemle  herhalde rekor hakem ekibiyle de turnuvayı yöneteceğiz. Biz de bunun bir başlangıç olmasını diliyoruz.  Kültürpark Tenis Spor Kulübü ailesi her zaman sizlerle birlikte olmaktan çok büyük gurur duyuyoruz.” dedi.

Aylin Szilagyi-Tamay Hepagir-Süleyman Eryüksel-Murat Şener-Siyon Karmona-Mustafa Çapkan-Hande Ogan

TURNUVA 9 GÜN SÜRECEK”
Murat Şener, Vosmer T200 Masters Tenis Turnuvası’nın detaylarını şöyle anlattı; “ Turnuva 29 Mart-7 Nisan tarihleri arasında 9 gün sürecek. Bugün itibariyle fikstür çekimi yapılıyor. Sabah 10’da başlayacak olan maçlar akşam ne zaman biterse devam edecek. Tahminen Cuma gününden sonra yarı final ve finaller oynanacak. Bayramdan önce turnuvayı bitireceğiz. Bütün gün maçlara sahne olacak, 5 kort 1 de kapalı olmak üzere 6 kortumuz turnuvaya açık olacak.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.