Emniyet Amiri Kameraman Oldu

İstanbul dün akşam ilginç bir kurtarma operasyonuna tanık oldu. Üst geçide çıkıp intihar etmek isteyen genci Emniyet Amiri kameraman kılığına girerek, vazgeçirdi.

Emniyet Amiri Kameraman Oldu

 

Avcılar E - 5 Karayolu'nda üst geçide çıkan 24 yaşındaki İlyas Sancak, elindeki silahla araçlara ateş ederek trafiği durdurdu.
 
Daha sonra silahı başına dayayan Sancak 3 saat boyunca trafiği aksattı. Bu sırada flaşları farkeden Sancak, yanına bir kameraman gelmesini istedi.
 
Polis gazetecilerin gence yaklaşmasına engel olurken,önleyici Hizmetler Bölge Amiri Barış Gökçen, bir kameramandan kamerasını alarak, çelik yeleğiyle birlikte Sancak'ın yanına gitti.
 
Gazateci olarak röportaj yapmak istediğini ancak yüzünü çekmek için aşağı inmesi gerektiğini söyleyen Amir Gökçen, genci ikna etmeyi başardı.
 
Gazateci sandığı polise, benim anamı babam öldürdü, sıcak bir yuva istiyorum,  Kaymakamlık yardım etmedi diyen Sancak, silahını bırakmaya ikna oldu.
 
Sadece görevini yaptığını söyleyen Amir Barış Gökçen, kamera bizim çelik yelekten daha ağırmış, kamera kullanmak da zormuş  dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2012, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER