TFF'den Bucaspor'ın iddialarına yanıt

Spor 09.11.2023 - 23:17, Güncelleme: 09.11.2023 - 23:17
 

TFF'den Bucaspor'ın iddialarına yanıt

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), gündemde yer alan iddialarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Federasyonun gündemdeki konular hakkındaki açıklamaları şöyle; "Türkiye Futbol Federasyonu 7 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği basın toplantısında söz verdiği üzere, şeffaf ve paylaşımcı bir iletişim stratejisini bugün itibarıyla hayata geçiriyor. Bir müddettir kamuoyunda tartışılan konuların arka planlarını, kolay takip ve anlaşılabilirlik hedefiyle başlıklara ayrılmış hali ile aşağıda bulabilirsiniz. Türk futbolunun en büyük paydaşlarının sorunlarını anladığımızı, ayrılarak değil birleşerek ve böylece ortak sorunlarımızın üstesinden kolaylıkla gelerek, gerçek işimize (Türk futbolunun geleceği, dünya arenasındaki itibarı, yüksek gelir potansiyeli, kulüplerimizin ve Milli Takımlarımızın sportif performansları, tarihte ilk kez gerçekleştireceğimiz 2032 Avrupa Şampiyonası ev sahipliğimiz...) odaklanacağımızı biliyor, her zaman yapıcı eleştirilere açık olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz. Saygılarımızla, BUCASPOR 1928 KULÜBÜ'NÜN İDDİALARI HAKKINDA Söz konusu kulübün TFF'ye 10.06.2023 ve 14.06.2023 tarihli başvurularındaki iddialar Etik Kurulu'na sevk edilmiştir. Ayrıca, dosya hakkında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan 2023/85346 soruşturma dosyasında yetkisizlik kararı verilerek dosyanın Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildiği 19.06.2023 tarihinde TFF'ye bildirilmiştir.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), gündemde yer alan iddialarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Federasyonun gündemdeki konular hakkındaki açıklamaları şöyle;

"Türkiye Futbol Federasyonu 7 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği basın toplantısında söz verdiği üzere, şeffaf ve paylaşımcı bir iletişim stratejisini bugün itibarıyla hayata geçiriyor.

Bir müddettir kamuoyunda tartışılan konuların arka planlarını, kolay takip ve anlaşılabilirlik hedefiyle başlıklara ayrılmış hali ile aşağıda bulabilirsiniz.

Türk futbolunun en büyük paydaşlarının sorunlarını anladığımızı, ayrılarak değil birleşerek ve böylece ortak sorunlarımızın üstesinden kolaylıkla gelerek, gerçek işimize (Türk futbolunun geleceği, dünya arenasındaki itibarı, yüksek gelir potansiyeli, kulüplerimizin ve Milli Takımlarımızın sportif performansları, tarihte ilk kez gerçekleştireceğimiz 2032 Avrupa Şampiyonası ev sahipliğimiz...) odaklanacağımızı biliyor, her zaman yapıcı eleştirilere açık olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyoruz.

Saygılarımızla,

BUCASPOR 1928 KULÜBÜ'NÜN İDDİALARI HAKKINDA

Söz konusu kulübün TFF'ye 10.06.2023 ve 14.06.2023 tarihli başvurularındaki iddialar Etik Kurulu'na sevk edilmiştir. Ayrıca, dosya hakkında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülmekte olan 2023/85346 soruşturma dosyasında yetkisizlik kararı verilerek dosyanın Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildiği 19.06.2023 tarihinde TFF'ye bildirilmiştir.
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.