Tamer Karadağlı'nın yeni görevine hem tepki hem tebrik!

Magazin 11.08.2023 - 15:30, Güncelleme: 11.08.2023 - 17:04
 

Tamer Karadağlı'nın yeni görevine hem tepki hem tebrik!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan yeni atama kararlarına göre, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atandı. Ünlü isimlerden hem tepki hem de tebrik paylaşımları geldi.
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yeni atama kararlarına göre, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atandı. Ünlü isimlerden hem tepki hem de tebrik paylaşımları geldi.  Pınar Altuğ: Yeni görevinde başarılar diliyorum canım. Berna Laçin: Daha şaşıracak bir şey bulamam derken az önce duyduğum bir haber beni yine şoke etti. O kadar şaşırdım ki o kadar olur. Her şey çok saçma. Yok yok değildir ya değildir, gece gece bir hata vardır, yatarız kalkarız uyanırız düzelir, di mi? Ben bir soda içeyim. Aylin Aslım: Devlet Tiyatroları Gen. Müd. Yrd. Fis Fis İsmail atanırken, Genel Sekreterliğe Çaycı Hüseyin getirildi. Henüz ataması yapılmayan Havuç konuyla ilgili yorum yapmayacağını belirtti. Kaan Sekban: Bit artık 2023. Ayşenil Şamlıoğlu: Tövbe tövbeeee....Kurumu adım adım bitirdiler... Reha Özcan: Hayatı boyunca iki kere tiyatroya giden biri bu atamayı yapamaz. Hayatı boyunca iki önemli festival gören, atayana, atatana atta der. Hep yapılmaması için mücadele edenlerin zaferi ile geçti hayatım. Başarılarım işte sadece bu tanıklıklarım. Biraz pamuk bahtımıza...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan yeni atama kararlarına göre, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atandı. Ünlü isimlerden hem tepki hem de tebrik paylaşımları geldi.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yeni atama kararlarına göre, ünlü oyuncu Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atandı.

Ünlü isimlerden hem tepki hem de tebrik paylaşımları geldi. 

Pınar Altuğ: Yeni görevinde başarılar diliyorum canım.

Berna Laçin: Daha şaşıracak bir şey bulamam derken az önce duyduğum bir haber beni yine şoke etti. O kadar şaşırdım ki o kadar olur. Her şey çok saçma. Yok yok değildir ya değildir, gece gece bir hata vardır, yatarız kalkarız uyanırız düzelir, di mi? Ben bir soda içeyim.

Aylin Aslım: Devlet Tiyatroları Gen. Müd. Yrd. Fis Fis İsmail atanırken, Genel Sekreterliğe Çaycı Hüseyin getirildi. Henüz ataması yapılmayan Havuç konuyla ilgili yorum yapmayacağını belirtti.

Kaan Sekban: Bit artık 2023.

Ayşenil Şamlıoğlu: Tövbe tövbeeee....Kurumu adım adım bitirdiler...

Reha Özcan: Hayatı boyunca iki kere tiyatroya giden biri bu atamayı yapamaz. Hayatı boyunca iki önemli festival gören, atayana, atatana atta der. Hep yapılmaması için mücadele edenlerin zaferi ile geçti hayatım. Başarılarım işte sadece bu tanıklıklarım. Biraz pamuk bahtımıza...

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.