Trabzonspor Camiası Karıştı

Trabzonspor'da Fenerbahçe maçında alınan yenilgi ve maçta çıkan olaylar camiayı karıştırdı. Taraftarların yumurtalı saldırısına uğrayan Başkan Sadri Şener'in istifa kararı aldığı, ancak yöneticiler tarafından şimdilik ikna edildiği belirtildi.

Trabzonspor Camiası Karıştı

 

Trabzonspor camiası, Başkan Sadri Şener'in deyimiyle "Dünyanın sonu" olarak görülen bir yenilgi aldığı Fenerbahçe maçının ardından karıştı.
 
Özellikle koridorda çıkan olaylarla iyice gerilen ortam, Sadri Şener'in stadyumu terk ederken taraftarların yumurtalı saldırısına uğramasıyla doruğa çıktı. Aracına binerken protokol tribününü çevreleyen tel örgülerin ardındaki bir grup taraftarın attığı yumurta ve şişeler Şener'in aracına isabet etti. Gece kentten ayrılan Sadri Şener'in, koridorda Semih Şentürk'le yaşadığı tartışma ve mağlubiyetin ardından kendisine yumurta atılmasına çok sinirlendiği ve istifa kararı aldığı ileri sürüldü. Şener'in istifa edebileceği söylentileri üzerine harekete geçen yönetim kurulu üyeleri ve kulübün ileri gelenlerinin, Başkan'ı şimdilik ikna ettiği belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2012, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER