'Patilerin Festivali' İzmirlileri bekliyor

Güncel 28.09.2023 - 12:14, Güncelleme: 28.09.2023 - 14:39
 

'Patilerin Festivali' İzmirlileri bekliyor

“Bu Gezegen Hepimizin” temasıyla düzenlenen Patilerin Festivali basın toplantısı Konak Belediyesi Basmane Semt Merkezi’nde gerçekleştirildi.
ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Patilerin Festivali, 7 Ekim 2023 tarihinde Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda doğa ve hayvanseverleri buluşturacak. Toplantıya Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ömer Şimşek, Lider Pet Food adına Oktay Diker, Hayvan hakları mücadelesinde asıl konuğumuz Bella, festival iletişim Koordinatörü Banu Özdemir. Oktay Diker, “festivale destek olmak büyük mutluluk duyuyoruz. Herkesin can dostlarımız için elinden geleni yaptığı bir festival olacak.” dedi. BATUR: FESTİVALİMİZE İZMİRLİLERİ BEKLİYORUZ Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Festivalimizin teması 'Bu Gezegen Hepimizin'… Bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan festivalin oluşumunda başta Banu Özdemir olmak üzere hayvansever derneklerimize, festival sponsorumuz Lider Pet Food ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bizim en temel görevimiz, sağlıklı yaşam alanları bırakmak… Dostlarımıza yaptığımız çalışmalarla özellikle veteriner müdürlüğümüzün bize verdiği destekle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğa, çocuk ve hayvan hakları alanında farkındalığı arttırmayı amaçlayan festivalimize çok büyük önem veriyoruz. Saat 13.00’te başlayacak festivalde 50 standımız yer alacak. Birçok alanda faaliyet gösteren derneklerimiz, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte İzmir’in dört bir yerinden 50 dernek katkı sağlayacak. Festivalimize gönülden destek vermiş, oyuncu Melek Şahin de stant da olacak. Etkinlik alanımızda gün boyu performans gösterileri, doğa bilincini öne çıkaran çocuk oyunları ve atölyeler olacak. Tüm İzmirlileri Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz. Bu yıl da festivalimizin olmazsa olması güzellik ve yetenek yarışmamız var. Can dostlarımıza ve sahiplerine sürpriz hediyelerimiz olacak. Bunu yanında zeybek halk dansı olacak. Bu yıl da dopdolu, coşkulu bir etkinlik bizi bekliyor." şeklinde ifade etti. ÖZDEMİR: HER CANLI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ Festival İletişim Koordinatörü Banu Özdemir, “Tarihte en büyük kayıplar salgın hastalıklarla verilmiştir. Doğanın akışına yapılan her müdahale insanlığa zarar olarak dönmüştür. Yeryümüzü paylaştığımız her canlının hakkını savunmak sosyal belediyeciliğin ta kendisi. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük özen gösteren Başkan Abdül Batur’a ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve İzmirlilere çok teşekkür ediyorum. Her geçen gün üretemeye devam edeceğiz. Her canlı için adaletin sağlandığı ortam için, ayrışmaya karşı, masumun hakkını savunmaya, yaşam hakkı için mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.
“Bu Gezegen Hepimizin” temasıyla düzenlenen Patilerin Festivali basın toplantısı Konak Belediyesi Basmane Semt Merkezi’nde gerçekleştirildi.

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Patilerin Festivali, 7 Ekim 2023 tarihinde Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda doğa ve hayvanseverleri buluşturacak.

Toplantıya Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ömer Şimşek, Lider Pet Food adına Oktay Diker, Hayvan hakları mücadelesinde asıl konuğumuz Bella, festival iletişim Koordinatörü Banu Özdemir.

Oktay Diker, “festivale destek olmak büyük mutluluk duyuyoruz. Herkesin can dostlarımız için elinden geleni yaptığı bir festival olacak.” dedi.

BATUR: FESTİVALİMİZE İZMİRLİLERİ BEKLİYORUZ

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Festivalimizin teması 'Bu Gezegen Hepimizin'… Bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan festivalin oluşumunda başta Banu Özdemir olmak üzere hayvansever derneklerimize, festival sponsorumuz Lider Pet Food ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bizim en temel görevimiz, sağlıklı yaşam alanları bırakmak… Dostlarımıza yaptığımız çalışmalarla özellikle veteriner müdürlüğümüzün bize verdiği destekle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğa, çocuk ve hayvan hakları alanında farkındalığı arttırmayı amaçlayan festivalimize çok büyük önem veriyoruz. Saat 13.00’te başlayacak festivalde 50 standımız yer alacak. Birçok alanda faaliyet gösteren derneklerimiz, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte İzmir’in dört bir yerinden 50 dernek katkı sağlayacak. Festivalimize gönülden destek vermiş, oyuncu Melek Şahin de stant da olacak. Etkinlik alanımızda gün boyu performans gösterileri, doğa bilincini öne çıkaran çocuk oyunları ve atölyeler olacak. Tüm İzmirlileri Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz. Bu yıl da festivalimizin olmazsa olması güzellik ve yetenek yarışmamız var. Can dostlarımıza ve sahiplerine sürpriz hediyelerimiz olacak. Bunu yanında zeybek halk dansı olacak. Bu yıl da dopdolu, coşkulu bir etkinlik bizi bekliyor." şeklinde ifade etti.

ÖZDEMİR: HER CANLI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Festival İletişim Koordinatörü Banu Özdemir, “Tarihte en büyük kayıplar salgın hastalıklarla verilmiştir. Doğanın akışına yapılan her müdahale insanlığa zarar olarak dönmüştür. Yeryümüzü paylaştığımız her canlının hakkını savunmak sosyal belediyeciliğin ta kendisi. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük özen gösteren Başkan Abdül Batur’a ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve İzmirlilere çok teşekkür ediyorum. Her geçen gün üretemeye devam edeceğiz. Her canlı için adaletin sağlandığı ortam için, ayrışmaya karşı, masumun hakkını savunmaya, yaşam hakkı için mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.