Narlıdere’nin Gençlik Turnuvası’nda final

Yerel 19.05.2024 - 08:00, Güncelleme: 19.05.2024 - 09:03
 

Narlıdere’nin Gençlik Turnuvası’nda final

Narlıdere Belediyesi’nin19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği turnuvanın ödül töreninde konuşan Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve bizlere emanet ettiği eserlerini ilelebet yaşatacağız” dedi.
Narlıdere Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘19 Mayıs Futbol Turnuvası’ ve ‘Liselerarası Basketbol Dostluk Kupası’nda final ve ödül töreni heyecanı yaşandı. Ali Artuner Stadı’nda gerçekleştirilen final maçları etabı ve ödül törenine Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun da katıldı. Bu yıl birincisi düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek turnuvada final maçları oldukça heyecanlı geçerken, Fırtına FK karşısında galip gelen Öz Narlıdere futbol turnuvasını lider tamamladı. İlçede yer alan liselerin katıldığı basketbol turnuvasının kazananı ise TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi-1 ekibi oldu. CUMHURİYETİN YILMAZ BEKÇİLERİYİZ Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, 19 Mayıs’ta böyle anlamlı bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “19 Mayıs 1919,Anadolu topraklarında kurtuluş ateşinin yakıldığı; mandaya, himayeye karşı bir duruşun, emperyalizmle mücadelenin başladığı gündür.Ulu Önderimiz, ebedi komutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyeti biz gençlere emanet etti. Cumhuriyetimizin yılmaz bekçisi olan genç bir kardeşiniz olarak buradan söz veriyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve bizlere emanet ettiği eserlerini ilelebet yaşatacağız” dedi. Turnuvaya katılan tüm takımları kutlayan Başkan Erman Uzun, “Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimizin anısına düzenlediğimiz turnuvamıza katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca turnuvaya emek veren hocalarımıza ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Ulu Önderimizin gençlere armağan ettiği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Başta Büyük Atatürk başta olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyorum” diye konuştu.  Turnuva, ödül töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.  Futbol Turnuvası Dereceye Giren Takımlar 1- Öz Narlıdere 2- Fırtına 3- Narlıdere Emniyet Basketbol Turnuvası Dereceye Giren Takımlar 1- Takev 1 2- Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi 3- Takev 2
Narlıdere Belediyesi’nin19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği turnuvanın ödül töreninde konuşan Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve bizlere emanet ettiği eserlerini ilelebet yaşatacağız” dedi.

Narlıdere Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘ 19 Mayıs Futbol Turnuvası’ ve ‘Liselerarası Basketbol Dostluk Kupası’nda final ve ödül töreni heyecanı yaşandı. Ali Artuner Stadı’nda gerçekleştirilen final maçları etabı ve ödül törenine Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun da katıldı. Bu yıl birincisi düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek turnuvada final maçları oldukça heyecanlı geçerken, Fırtına FK karşısında galip gelen Öz Narlıdere futbol turnuvasını lider tamamladı. İlçede yer alan liselerin katıldığı basketbol turnuvasının kazananı ise TAKEV Anadolu ve Fen Lisesi-1 ekibi oldu.

CUMHURİYETİN YILMAZ BEKÇİLERİYİZ
Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, 19 Mayıs’ta böyle anlamlı bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “ 19 Mayıs 1919,Anadolu topraklarında kurtuluş ateşinin yakıldığı; mandaya, himayeye karşı bir duruşun, emperyalizmle mücadelenin başladığı gündür.Ulu Önderimiz, ebedi komutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyeti biz gençlere emanet etti. Cumhuriyetimizin yılmaz bekçisi olan genç bir kardeşiniz olarak buradan söz veriyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve bizlere emanet ettiği eserlerini ilelebet yaşatacağız” dedi.

Turnuvaya katılan tüm takımları kutlayan Başkan Erman Uzun, “Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimizin anısına düzenlediğimiz turnuvamıza katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca turnuvaya emek veren hocalarımıza ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Ulu Önderimizin gençlere armağan ettiği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Başta Büyük Atatürk başta olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyorum” diye konuştu. 

Turnuva, ödül töreni ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Futbol Turnuvası Dereceye Giren Takımlar
1- Öz Narlıdere
2- Fırtına
3- Narlıdere Emniyet

Basketbol Turnuvası Dereceye Giren Takımlar
1- Takev 1
2- Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi
3- Takev 2

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.