Menderes'in topraklarına yeni besleme hattı

Yerel 20.02.2024 - 09:05, Güncelleme: 20.02.2024 - 10:10
 

Menderes'in topraklarına yeni besleme hattı

Menderes Belediyesi tarafından toprak sulaması için yeni besleme hattı yapılıyor.
Menderes Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü üreticiler için kolları sıvadı. Üreticilerin yazın su sıkıntısı çekmemesi için yaklaşık 2 km’lik bir hat çalışması ile Ataköy Kocapınar mevkiinde besleme yaparak üreticilere can suyu olacak. "Üreticilerimizin yanındayız" Gerçekleşen çalışmayla ilgili konuşan Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, "Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla çiftimizin sesi olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda tarımsal hizmetler müdürlüğümüz, fen işleri müdürlüğümüz ve İZSU ortaklığında yürütülen çalışmalarla Ataköy Kocapınar mevkiinde yaklaşık 2 km'lik hat çalışması boyunca besleme yapılarak üreticilerimizin su sıkıntısı giderilecek. Toprağımızın bereketini arttırarak üreticimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
Menderes Belediyesi tarafından toprak sulaması için yeni besleme hattı yapılıyor.

Menderes Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü üreticiler için kolları sıvadı. Üreticilerin yazın su sıkıntısı çekmemesi için yaklaşık 2 km’lik bir hat çalışması ile Ataköy Kocapınar mevkiinde besleme yaparak üreticilere can suyu olacak.

"Üreticilerimizin yanındayız"
Gerçekleşen çalışmayla ilgili konuşan Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, "Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla çiftimizin sesi olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda tarımsal hizmetler müdürlüğümüz, fen işleri müdürlüğümüz ve İZSU ortaklığında yürütülen çalışmalarla Ataköy Kocapınar mevkiinde yaklaşık 2 km'lik hat çalışması boyunca besleme yapılarak üreticilerimizin su sıkıntısı giderilecek. Toprağımızın bereketini arttırarak üreticimize destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.