Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman yatacak?

Ekonomi 05.06.2024 - 16:36, Güncelleme: 05.06.2024 - 16:36
 

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman yatacak?

Emekli bayram ikramiyeleri ödeme tarihleri belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı açıklamasının ardından ödeme programını duyurdu.
Emekli bayram ikramiyeleri tahsis numarasına göre farklı günlerde yatırılıyor. Kurban Bayramı emekli ikramiyesi 3.000 lira olarak belirlenirken maaş alınan hesaplar üzerinden yatırılacak. Emekli bayram ikramiyesi sorgulama işlemleri ise e-Devlet üzerinden yapılabiliyor. 16 milyon emeklinin yanı sıra diğer hak sahipleri de ikramiyelerden faydalanabilecek. Peki 2024 Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? İşte, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ikramiye ödeme tarihleri… EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK? Kabine Toplantısı’nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları canlı yayında duyurdu. Emekli bayram ikramiyeleri 10-14 Haziran 2024 tarihleri arasında yatırılacak. Emeklilerin 4A, 4B ve 4C durumlarına göre ikramiyeler farklı günlerde yatırılacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ikramiye ödeme günlerini sosyal medya hesabından açıkladı. SSK, BAĞ-KUR VE EMEKLİ SANDIĞI BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEME PROGRAMI Emekli bayram ikramiyesi kapsamında toplamda 42 Milyar TL ödeme gerçekleştirilecek. 4 (c) (Emekli Sandığı) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 10 Haziran 2024 tarihinde; 4 (b) (Bağ-Kur) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 11 Haziran 2024 tarihinde; 4 (a) (SSK) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 12-13-14 Haziran 2024 tarihlerinde ödenecek.
Emekli bayram ikramiyeleri ödeme tarihleri belli oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kabine Toplantısı açıklamasının ardından ödeme programını duyurdu.

Emekli bayram ikramiyeleri tahsis numarasına göre farklı günlerde yatırılıyor. Kurban Bayramı emekli ikramiyesi 3.000 lira olarak belirlenirken maaş alınan hesaplar üzerinden yatırılacak. Emekli bayram ikramiyesi sorgulama işlemleri ise e-Devlet üzerinden yapılabiliyor. 16 milyon emeklinin yanı sıra diğer hak sahipleri de ikramiyelerden faydalanabilecek. Peki 2024 Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? İşte, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ikramiye ödeme tarihleri…

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK?
Kabine Toplantısı’nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları canlı yayında duyurdu. Emekli bayram ikramiyeleri 10-14 Haziran 2024 tarihleri arasında yatırılacak. Emeklilerin 4A, 4B ve 4C durumlarına göre ikramiyeler farklı günlerde yatırılacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ikramiye ödeme günlerini sosyal medya hesabından açıkladı.

SSK, BAĞ-KUR VE EMEKLİ SANDIĞI BAYRAM İKRAMİYESİ ÖDEME PROGRAMI

Emekli bayram ikramiyesi kapsamında toplamda 42 Milyar TL ödeme gerçekleştirilecek.

4 (c) ( Emekli Sandığı) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 10 Haziran 2024 tarihinde;

4 (b) (Bağ-Kur) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 11 Haziran 2024 tarihinde;

4 (a) (SSK) kapsamında gelir/aylık alanların Kurban Bayramı ikramiyeleri 12-13-14 Haziran 2024 tarihlerinde ödenecek.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.