Kemalpaşa'da Türkmen'den 31 Mart mesajı

Yerel 25.03.2024 - 11:50, Güncelleme: 25.03.2024 - 13:36
 

Kemalpaşa'da Türkmen'den 31 Mart mesajı

Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen tarafından, Ulucak’ta 2018 yılında kaybettiği oğlunun anısına yaptırıp bağışladığı Hasan Türkmen Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına 3 bini aşkın Ulucaklı katıldı.
CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen tarafından ilçenin farklı mahallelerinde düzenlenen iftar programları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Dün akşam Ulucak’ta düzenlenen iftar programına 3 bini aşkın Ulucaklı katılırken, çok sayıda kişi yer kalmaması dolayısıyla alana giremedi. Başkan Adayı Türkmen, "Planladığımızın çok üzerinde bir katılım oldu, yer bulamadığı için ayrılan hemşehrilerim haklarını helal etsinler, Ulucak’ta daha geniş katılım için uygun bir alan yoktu. O alanı başkanlığımız döneminde biz kazandıracağız. Daha büyük sofralarda yine hep birlikte olacağız." dedi. "OKUL YAPTIRAN BAŞKAN ADAYI" Konuşmasında yaptırdığı okul için Mehmet Türkmen’e teşekkür eden Ahmet Yılmaz, "Mehmet Türkmen kendi imkanlarıyla bu güzel okulu yaptırıp devletimize bağışlamıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. İki okul bir kuran kursu yaptıran adayımız ve ne mutlu bize. Ulucak bugün bize zaferi müjdeliyor ne kadar teşekkür etsek az. Bizim listemiz Kemalpaşa’nın evlatlarından oluşuyor burada, Bucalı, Mavişehirli, Güzelbahçeli yok." dedi. BAŞKAN ADAYI TÜRKMEN’DEN 31 MART MESAJI Yoğun katılım dolayısıyla vatandaşlara teşekkür eden Türkmen, "Demokrasi denilen kavram o kadar güzel ki, kömürcü Hasan’ın oğlunu Ulucak’a Belediye Başkanı yapıyor, Kemalpaşa’ya Belediye Başkan Adayı yapıyor. Bu kalabalığı gördükten sonra diyorum ki, inşallah 31 Mart akşamı Mehmet Türkmen Kemalpaşa Belediye Başkanı. Önümüzdeki yıllarda Kemalpaşa’ya öyle hizmetler yapacağız ki, biz öldükten sonra da bu hizmetler anılacak." dedi.
Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen tarafından, Ulucak’ta 2018 yılında kaybettiği oğlunun anısına yaptırıp bağışladığı Hasan Türkmen Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar programına 3 bini aşkın Ulucaklı katıldı.

CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen tarafından ilçenin farklı mahallelerinde düzenlenen iftar programları yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Dün akşam Ulucak’ta düzenlenen iftar programına 3 bini aşkın Ulucaklı katılırken, çok sayıda kişi yer kalmaması dolayısıyla alana giremedi. Başkan Adayı Türkmen, "Planladığımızın çok üzerinde bir katılım oldu, yer bulamadığı için ayrılan hemşehrilerim haklarını helal etsinler, Ulucak’ta daha geniş katılım için uygun bir alan yoktu. O alanı başkanlığımız döneminde biz kazandıracağız. Daha büyük sofralarda yine hep birlikte olacağız." dedi.

"OKUL YAPTIRAN BAŞKAN ADAYI"
Konuşmasında yaptırdığı okul için Mehmet Türkmen’e teşekkür eden Ahmet Yılmaz, " Mehmet Türkmen kendi imkanlarıyla bu güzel okulu yaptırıp devletimize bağışlamıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. İki okul bir kuran kursu yaptıran adayımız ve ne mutlu bize. Ulucak bugün bize zaferi müjdeliyor ne kadar teşekkür etsek az. Bizim listemiz Kemalpaşa’nın evlatlarından oluşuyor burada, Bucalı, Mavişehirli, Güzelbahçeli yok." dedi.

BAŞKAN ADAYI TÜRKMEN’DEN 31 MART MESAJI
Yoğun katılım dolayısıyla vatandaşlara teşekkür eden Türkmen, "Demokrasi denilen kavram o kadar güzel ki, kömürcü Hasan’ın oğlunu Ulucak’a Belediye Başkanı yapıyor, Kemalpaşa’ya Belediye Başkan Adayı yapıyor. Bu kalabalığı gördükten sonra diyorum ki, inşallah 31 Mart akşamı Mehmet Türkmen Kemalpaşa Belediye Başkanı. Önümüzdeki yıllarda Kemalpaşa’ya öyle hizmetler yapacağız ki, biz öldükten sonra da bu hizmetler anılacak." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.