İzmir'de İsrail protestosu! 2 saat sonra ikna edildi

Güncel 20.11.2023 - 12:44, Güncelleme: 20.11.2023 - 20:07
 

İzmir'de İsrail protestosu! 2 saat sonra ikna edildi

İZMİR'de elinde Türk bayrağı olan kişi, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayadı. Polis, kişiyi ikna etmeye çalışıyor.
Konak ilçesi Cumhuriyet Bulvarı'na saat 13.00 sıralarında otomobili ile gelen bir kişi, araçtan inip, elindeki İsrail bayrağını yere serdi. Daha sonra eline Türk bayrağı alan isminin Muhammet olduğu öğrenilen kişi, başına tabanca dayadı. Bunun üzerine çevredekilerin ihbarı sonrası olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, kişinin elindeki tabancayı bırakması için çabalarını sürdürüyor.  2 SAAT SONRA İKNA EDİLDİ İzmir'de elinde Türk bayrağı olan, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayayan kişi, polis ekiplerince 2 saatte ikna edildi. Tabancayı bırakıp, gözyaşları içinde teslim olan protestocunun Pakistan uyruklu ve ön isminin Muhammet (23) olduğu öğrenildi. DANA ÖNCE DE İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ İzmir'de elinde Türk bayrağı olan, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayayan Pakistan uyruklu protestocunun daha önce de intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.  Protestocunun olay yerine geldiği otomobili kiraladığı firmanın sahibi Ersin Pekinkayan, "Bu kişi 2022 yılında da intihar teşebbüsünde bulunmuş. Duyduğumuz kadarıyla karnına dayadığı tabancayı ateşlemiş ve kendi kendini yaralamış. Bunalımda olduğu için bugün de  böyle bir eyleme kalkıştığını düşünüyorum. Anne ve  babasını kaybetmişti. 1 yıllık müşterimdir. Arabayı kiralarken ne yapacağını sormadım" dedi. Protestocunun polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.
İZMİR'de elinde Türk bayrağı olan kişi, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayadı. Polis, kişiyi ikna etmeye çalışıyor.

Konak ilçesi Cumhuriyet Bulvarı'na saat 13.00 sıralarında otomobili ile gelen bir kişi, araçtan inip, elindeki İsrail bayrağını yere serdi. Daha sonra eline Türk bayrağı alan isminin Muhammet olduğu öğrenilen kişi, başına tabanca dayadı. Bunun üzerine çevredekilerin ihbarı sonrası olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, kişinin elindeki tabancayı bırakması için çabalarını sürdürüyor. 

2 SAAT SONRA İKNA EDİLDİ

İzmir'de elinde Türk bayrağı olan, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayayan kişi, polis ekiplerince 2 saatte ikna edildi. Tabancayı bırakıp, gözyaşları içinde teslim olan protestocunun Pakistan uyruklu ve ön isminin Muhammet (23) olduğu öğrenildi.

DANA ÖNCE DE İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

İzmir'de elinde Türk bayrağı olan, yere serdiği İsrail bayrağının üzerine basıp, başına tabanca dayayan Pakistan uyruklu protestocunun daha önce de intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.  Protestocunun olay yerine geldiği otomobili kiraladığı firmanın sahibi Ersin Pekinkayan, "Bu kişi 2022 yılında da intihar teşebbüsünde bulunmuş. Duyduğumuz kadarıyla karnına dayadığı tabancayı ateşlemiş ve kendi kendini yaralamış. Bunalımda olduğu için bugün de  böyle bir eyleme kalkıştığını düşünüyorum. Anne ve  babasını kaybetmişti. 1 yıllık müşterimdir. Arabayı kiralarken ne yapacağını sormadım" dedi. Protestocunun polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.