Hande Erçel'in kızıl saç sevdası kısa sürdü!

Magazin 26.01.2024 - 14:11, Güncelleme: 26.01.2024 - 14:11
 

Hande Erçel'in kızıl saç sevdası kısa sürdü!

Hakan Sabancı ile olan birlikteliğiyle gündemden düşmeyen Hande Erçel'in kızıla boyattığı saçları uzunu süre konuşulmuştu. Erçel'in kızıl sevdası kısa sürdü. Ünlü oyuncu eski saç rengine geri döndü.
Saç renginde değişiklik yapan Hande Erçel, kısa süredir sık sık imaj değiştiriyor. Saçında tekrar farklılık yapan Hande Erçel, o anları paylaşmayı da ihmal etmiyor. TARZINI TEKRAR YENİLEDİ Her hareketiyle ve her paylaşımıyla gündem olan Hande Erçel son zamanlarda aşk hayatıyla çok konuşuluyor. Hakan Sabancı ile birliktelik yaşayan güzel oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Saçlarını kızıla boyatan oyuncunun imajı çok konuşulmuştu. Saçlarını kızıla boyatarak tarz değişikliğine giden ünlü oyuncu Hande Erçel, eski saçlarına geri döndü. Oyuncu Instagram hesabındaki son paylaşımıyla eski saç rengine kavuştuğunu duyurdu. Eski saç rengine kavuşan oyuncunun saçlarını ördüğü görüldü. Öte yandan Erçel, oyunculuğuna yönelik yapılan eleştiriler hakkında konuşmuştu. Erçel "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" demişti.
Hakan Sabancı ile olan birlikteliğiyle gündemden düşmeyen Hande Erçel'in kızıla boyattığı saçları uzunu süre konuşulmuştu. Erçel'in kızıl sevdası kısa sürdü. Ünlü oyuncu eski saç rengine geri döndü.

Saç renginde değişiklik yapan Hande Erçel, kısa süredir sık sık imaj değiştiriyor. Saçında tekrar farklılık yapan Hande Erçel, o anları paylaşmayı da ihmal etmiyor.

TARZINI TEKRAR YENİLEDİ

Her hareketiyle ve her paylaşımıyla gündem olan Hande Erçel son zamanlarda aşk hayatıyla çok konuşuluyor.

Hakan Sabancı ile birliktelik yaşayan güzel oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Saçlarını kızıla boyatan oyuncunun imajı çok konuşulmuştu.

Saçlarını kızıla boyatarak tarz değişikliğine giden ünlü oyuncu Hande Erçel, eski saçlarına geri döndü.

Oyuncu Instagram hesabındaki son paylaşımıyla eski saç rengine kavuştuğunu duyurdu. Eski saç rengine kavuşan oyuncunun saçlarını ördüğü görüldü.

Öte yandan Erçel, oyunculuğuna yönelik yapılan eleştiriler hakkında konuşmuştu. Erçel "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" demişti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.