Fatih Altaylı'dan gündüz kuşağına tepki: "Asıl rezillik orada"

Güncel 06.12.2023 - 13:00, Güncelleme: 06.12.2023 - 14:53
 

Fatih Altaylı'dan gündüz kuşağına tepki: "Asıl rezillik orada"

Gazeteci Fatih Altaylı, televizyonların gündüz kuşağı programlarına tepki gösterdi.
Gazeteci Fatih Altaylı, Tiktok ile ilgili eleştirilerin yanı sıra televizyonların gündüz kuşağı programlarına "Sizin muhafazakarlığınız batsın. Ben bugün Tiktok'tan daha çok gündüz kuşağı programlarından rahatsızım. Bana sorarsan asıl ulusal güvenlik meselesi, asıl rezillik orada." diye konuştu. Fatih Altaylı konuşmasında şunları söyledi: "Bu mu muhafazakarlığınız? Sizin muhafazakarlığınız batsın. Ben bugün Tiktok'tan daha çok gündüz kuşağı programlarından rahatsızım. Bana sorarsan asıl ulusal güvenlik meselesi, asıl rezillik orada. Saçımı başımı yolasım geliyor. Ensest orada, rezillik orada. Bir tane kadın, muhafazakar görünüyor, bir muhabbet dönüyor. 'O beni aldattı' diyor, 'Ama sen de onu aldattın' deniyor. 'Ama ben bekledim, sonra aldattım' diyor, sonra sevgilisi bağlanıyor. Böyle bir şey görmedim. 'Etiler Nişantaşı' diyorlar ya, orada böyle bir şey olmaz. Abi bu ne? Bunları toplumun gözüne 'Normali bu zaten' haline getirilmesi çok acayip. Anlatırken utanıyorum. Tiktok'a giren en azından belli bir kitle. Bu herkese açık."
Gazeteci Fatih Altaylı, televizyonların gündüz kuşağı programlarına tepki gösterdi.

Gazeteci Fatih Altaylı, Tiktok ile ilgili eleştirilerin yanı sıra televizyonların gündüz kuşağı programlarına "Sizin muhafazakarlığınız batsın. Ben bugün Tiktok'tan daha çok gündüz kuşağı programlarından rahatsızım. Bana sorarsan asıl ulusal güvenlik meselesi, asıl rezillik orada." diye konuştu.

Fatih Altaylı konuşmasında şunları söyledi:

"Bu mu muhafazakarlığınız? Sizin muhafazakarlığınız batsın. Ben bugün Tiktok'tan daha çok gündüz kuşağı programlarından rahatsızım. Bana sorarsan asıl ulusal güvenlik meselesi, asıl rezillik orada. Saçımı başımı yolasım geliyor. Ensest orada, rezillik orada. Bir tane kadın, muhafazakar görünüyor, bir muhabbet dönüyor. 'O beni aldattı' diyor, 'Ama sen de onu aldattın' deniyor. 'Ama ben bekledim, sonra aldattım' diyor, sonra sevgilisi bağlanıyor. Böyle bir şey görmedim. 'Etiler Nişantaşı' diyorlar ya, orada böyle bir şey olmaz. Abi bu ne? Bunları toplumun gözüne 'Normali bu zaten' haline getirilmesi çok acayip. Anlatırken utanıyorum. Tiktok'a giren en azından belli bir kitle. Bu herkese açık."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.