Esin Gündoğdu'yu görenler tanıyamadı.

Magazin 22.03.2024 - 10:49, Güncelleme: 22.03.2024 - 10:49
 

Esin Gündoğdu'yu görenler tanıyamadı.

72 kilo vererek bambaşka birine dönüşen ünlü oyuncu Esin Gündoğdu'nun son hali ağızları açık bıraktı. Son hali şaşırtan Gündoğdu'ya sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.
Birçok dizi ve filmde yer alan Esin Gündoğdu, kariyerinin yanı sıra verdiği kilolarla da sık sık gündeme geliyor. SON POZLARI ŞAŞIRTTI Ünlü oyuncu Esin Gündoğdu, Avrupa Yakası, Olacak O Kadar ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştı. 138 kiloya kadar çıktıktan sonra diyet yapan ve mide küçültme ameliyatı olan Esin Gündoğdu, 72 kilo verdiğini açıklamıştı. Bir giyim markası için verdiği pozları Instagram hesabından paylaşan Gündoğdu, son haliyle görenleri şaşırttı. Ünlü oyuncunun son hali ise ağızları açık bıraktı. İğne ipliğe dönen Gündoğdu için "Günden güne eriyor" yorumu yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı. Gündoğdu, daha önce yaptığı açıklamada şunları ifade etmişti: "Salondan odaya gidemiyordum, basamak çıkamıyordum. Şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum."  
72 kilo vererek bambaşka birine dönüşen ünlü oyuncu Esin Gündoğdu'nun son hali ağızları açık bıraktı. Son hali şaşırtan Gündoğdu'ya sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.

Birçok dizi ve filmde yer alan Esin Gündoğdu, kariyerinin yanı sıra verdiği kilolarla da sık sık gündeme geliyor.

SON POZLARI ŞAŞIRTTI

Ünlü oyuncu Esin Gündoğdu, Avrupa Yakası, Olacak O Kadar ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştı.

138 kiloya kadar çıktıktan sonra diyet yapan ve mide küçültme ameliyatı olan Esin Gündoğdu, 72 kilo verdiğini açıklamıştı.

Bir giyim markası için verdiği pozları Instagram hesabından paylaşan Gündoğdu, son haliyle görenleri şaşırttı.

Ünlü oyuncunun son hali ise ağızları açık bıraktı. İğne ipliğe dönen Gündoğdu için "Günden güne eriyor" yorumu yapıldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Gündoğdu, daha önce yaptığı açıklamada şunları ifade etmişti:

"Salondan odaya gidemiyordum, basamak çıkamıyordum. Şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum."

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.