Çocuk Senfoni’den Park Orman’da yaz konseri

Yerel 13.06.2024 - 09:56, Güncelleme: 13.06.2024 - 09:56
 

Çocuk Senfoni’den Park Orman’da yaz konseri

Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 dönemi çalışmalarını ‘yaz’ konseri ile taçlandırdı. Belediyenin Park Orman Narlıdere Tesislerinde gerçekleştirilen konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.
Narlıdere Belediyesi’nin, çocuklara sanat eğitimi sunmak ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlamak için hayata geçirdiği Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 döneminde yaptığı çalışmaları muhteşem bir konserle taçlandırdı. Belediyeye ait Park Orman Narlıdere Tesisleri’nde gerçekleştirilen konseri Narlıdere Belediye Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Çağrı Sofu ve İsmail Ay, Meclis Üyeleri, CHP Narlıdere İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yıldırım, davetliler ve vatandaşlar ilgiyle takip etti. Eğitmen hocaları Ender Ünal ve Cüneyt Deniz yönetiminde klasik batı müziği, film müzikleri ve popüler müzik türünde eserleri başarıyla seslendiren Çocuk Senfoni Orkestrası, yaklaşık 1,5 saat süren konserle adeta kulakların pasını sildi. Park Orman Narlıdere’nin büyülü ortamında İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatan Çocuk Senfoni Orkestrası, gecenin sonunda sanatseverlerden büyük alkış aldı. MUTLULUKLA İZLEDİK Narlıdere Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmalarını mutlulukla izlediklerini ifade ederek, “Kıymetli çocuklarımıza, orkestra eğitmenlerimiz Ender Ünal ve Cüneyt Deniz’e bizlere bu güzel akşamı yaşattıkları için Narlıdere Belediye Başkanımız Erman Uzun adına teşekkürlerimi iletiyorum. Her biri pırıl pırıl olan çocukları yetiştiren ailelerimizi kutluyorum. Narlıdere Belediyesi olarak çocuklarımızla yürümeye, onlara destek olmaya devam edeceğiz. Nice güzel akşamlarda tekrar bir araya geleceğiz” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin teknik destek sağladığı konser, çiçek takdimi ile sona erdi.  
Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 dönemi çalışmalarını ‘yaz’ konseri ile taçlandırdı. Belediyenin Park Orman Narlıdere Tesislerinde gerçekleştirilen konsere sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Narlıdere Belediyesi’nin, çocuklara sanat eğitimi sunmak ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak sağlamak için hayata geçirdiği Çocuk Senfoni Orkestrası, 2023-2024 döneminde yaptığı çalışmaları muhteşem bir konserle taçlandırdı. Belediyeye ait Park Orman Narlıdere Tesisleri’nde gerçekleştirilen konseri Narlıdere Belediye Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Çağrı Sofu ve İsmail Ay, Meclis Üyeleri, CHP Narlıdere İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Yıldırım, davetliler ve vatandaşlar ilgiyle takip etti. Eğitmen hocaları Ender Ünal ve Cüneyt Deniz yönetiminde klasik batı müziği, film müzikleri ve popüler müzik türünde eserleri başarıyla seslendiren Çocuk Senfoni Orkestrası, yaklaşık 1,5 saat süren konserle adeta kulakların pasını sildi. Park Orman Narlıdere’nin büyülü ortamında İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşatan Çocuk Senfoni Orkestrası, gecenin sonunda sanatseverlerden büyük alkış aldı.

MUTLULUKLA İZLEDİK
Narlıdere Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, Çocuk Senfoni Orkestrası’nın çalışmalarını mutlulukla izlediklerini ifade ederek, “Kıymetli çocuklarımıza, orkestra eğitmenlerimiz Ender Ünal ve Cüneyt Deniz’e bizlere bu güzel akşamı yaşattıkları için Narlıdere Belediye Başkanımız Erman Uzun adına teşekkürlerimi iletiyorum. Her biri pırıl pırıl olan çocukları yetiştiren ailelerimizi kutluyorum. Narlıdere Belediyesi olarak çocuklarımızla yürümeye, onlara destek olmaya devam edeceğiz. Nice güzel akşamlarda tekrar bir araya geleceğiz” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin teknik destek sağladığı konser, çiçek takdimi ile sona erdi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.