Başkan Erhan Kılıç ev kazası geçirdi

Yerel 14.11.2023 - 13:21, Güncelleme: 14.11.2023 - 13:26
 

Başkan Erhan Kılıç ev kazası geçirdi

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evinde bir kaza geçirdi. Kılıç'ın sağlık durumu ile ilgili belediyeden açıklama yapıldı.
Konu ile ilgili belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Belediye Başkanımız Sayın Erhan Kılıç, 13 Kasım 2023 günü saat 22.00 sularında evinin bahçesinde tadilatı devam etmekte olan müştemilatının kontrolünü yaparken, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması nedeni ile  merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirmiştir.  Kaza sonucu Başkanımızın her iki bacağında da kırık meydana gelmiştir. Başkanımızın tedavisi devam etmekte olup , sağlık durumu gayet iyidir. Gelişmeleri düzenli olarak hemşehrilerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."
Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evinde bir kaza geçirdi. Kılıç'ın sağlık durumu ile ilgili belediyeden açıklama yapıldı.

Konu ile ilgili belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

" Belediye Başkanımız Sayın Erhan Kılıç, 13 Kasım 2023 günü saat 22.00 sularında evinin bahçesinde tadilatı devam etmekte olan müştemilatının kontrolünü yaparken, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması nedeni ile  merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirmiştir.  Kaza sonucu Başkanımızın her iki bacağında da kırık meydana gelmiştir.

Başkanımızın tedavisi devam etmekte olup , sağlık durumu gayet iyidir. Gelişmeleri düzenli olarak hemşehrilerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.