Banu Parlak'ın güzellik merkezinde skandal

Magazin 23.10.2023 - 11:43, Güncelleme: 23.10.2023 - 11:43
 

Banu Parlak'ın güzellik merkezinde skandal

Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında çeşitli iddialarda bulunan Banu Parlak hakkında bir müşteri şikayetçi oldu. Zayıflama amacıyla gittiği merkezde vücudu yaralanan Aliye A., Parlak ile davalık oldu.
Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında "Bana bir şey olursa sorumluları Polatlardır" diyerek sosyal medya hesabında video yayınlayan Parlak'ın iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü şarkıcının Başakşehir'deki güzellik merkezi kurşunlanmıştı. Parlak, Polat çiftini suçlamıştı. Son dönemde lüks yaşantısının kaynağı araştırılmaya başlanan Dilan Polat'la yaşadığı polemiklerle magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezinde bir skandal yaşandı. Parlak sahibi olduğu güzellik merkezine gelen bir müşterisiyle davalık oldu. Zayıflama amacıyla gittiği merkezde vücudu yaralanan Aliye A., Parlak'tan şikayetçi oldu. YETKİSİ YOKMUŞ! Sabah'ta yer alan habere göre; İl Sağlık Müdürlüğü'nün denetim raporlarında, Aliye A.'ya "Enzimatik Lipoliz Enjeksiyon" adlı yağ yakma işlemi yaptığı belirlenen Banu Parlak hakkında 5 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı. Aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü'nün düzenlediği denetim raporunda şarkıcının açtığı merkezin operasyon yetkisi olmamasına rağmen söz konusu işlemi gerçekleştirdiği ortaya çıktı.
Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında çeşitli iddialarda bulunan Banu Parlak hakkında bir müşteri şikayetçi oldu. Zayıflama amacıyla gittiği merkezde vücudu yaralanan Aliye A., Parlak ile davalık oldu.

Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında "Bana bir şey olursa sorumluları Polatlardır" diyerek sosyal medya hesabında video yayınlayan Parlak'ın iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü şarkıcının Başakşehir'deki güzellik merkezi kurşunlanmıştı. Parlak, Polat çiftini suçlamıştı.

Son dönemde lüks yaşantısının kaynağı araştırılmaya başlanan Dilan Polat'la yaşadığı polemiklerle magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezinde bir skandal yaşandı.

Parlak sahibi olduğu güzellik merkezine gelen bir müşterisiyle davalık oldu. Zayıflama amacıyla gittiği merkezde vücudu yaralanan Aliye A., Parlak'tan şikayetçi oldu.

YETKİSİ YOKMUŞ!

Sabah'ta yer alan habere göre; İl Sağlık Müdürlüğü'nün denetim raporlarında, Aliye A.'ya "Enzimatik Lipoliz Enjeksiyon" adlı yağ yakma işlemi yaptığı belirlenen Banu Parlak hakkında 5 yıla kadar hapis talebiyle dava açıldı.

Aynı zamanda İl Sağlık Müdürlüğü'nün düzenlediği denetim raporunda şarkıcının açtığı merkezin operasyon yetkisi olmamasına rağmen söz konusu işlemi gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.