Araç sahiplerine MTV uyarısı! Son gün 31 Ocak

Güncel 25.01.2024 - 14:30, Güncelleme: 25.01.2024 - 14:30
 

Araç sahiplerine MTV uyarısı! Son gün 31 Ocak

Motorlu taşıtlar vergisinin 2024 yılı birinci taksitinin 31 Ocak gün sonuna kadar ödenmesi gerekiyor. İkinci taksit ödemeleri ise temmuz ayında yapılacak.
2024 yılına ait motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) birinci taksit ödeme dönemi 1 Ocak'ta başladı. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren MTV ödemeleri, ocak ayı sonuna kadar yapılabilecek. İKİ EŞİT TAKSİTLE BÖLÜNÜYOR Motorlu taşıtlar vergisi, ocak ve temmuz ayı olmak üzere eşit 2 taksite bölünüyor. Bu yıla ait MTV'nin ilk taksit ödemesinin, 31 Ocak gün sonuna kadar yapılması gerekiyor.   Ödemeler; İnteraktif Vergi Dairesi, vergi daireleri ve PTT üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bankaların resmi internet adreslerinden de ödeme yapmak mümkün. İlk taksit ödemeleri 31 Ocak'ta sona erecek. Motorlu taşıtlar vergisinin ilk taksit ödemeleri, 31 Ocak'ta sona erecek.   Ödemesini bu tarihe kadar yapmayanlar için gecikme faizi uygulanacak.
Motorlu taşıtlar vergisinin 2024 yılı birinci taksitinin 31 Ocak gün sonuna kadar ödenmesi gerekiyor. İkinci taksit ödemeleri ise temmuz ayında yapılacak.

2024 yılına ait motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) birinci taksit ödeme dönemi 1 Ocak'ta başladı.

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren MTV ödemeleri, ocak ayı sonuna kadar yapılabilecek.

İKİ EŞİT TAKSİTLE BÖLÜNÜYOR
Motorlu taşıtlar vergisi, ocak ve temmuz ayı olmak üzere eşit 2 taksite bölünüyor. Bu yıla ait MTV'nin ilk taksit ödemesinin, 31 Ocak gün sonuna kadar yapılması gerekiyor.
 
Ödemeler; İnteraktif Vergi Dairesi, vergi daireleri ve PTT üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bankaların resmi internet adreslerinden de ödeme yapmak mümkün. İlk taksit ödemeleri 31 Ocak'ta sona erecek. Motorlu taşıtlar vergisinin ilk taksit ödemeleri, 31 Ocak'ta sona erecek.
 
Ödemesini bu tarihe kadar yapmayanlar için gecikme faizi uygulanacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.