Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç boğazdaki yalısının kapılarını açtı!

Magazin 13.03.2024 - 11:45, Güncelleme: 13.03.2024 - 11:45
 

Ali Koç’un eşi Nevbahar Koç boğazdaki yalısının kapılarını açtı!

İstanbul sosyetenin sevilen ismi Fenerbahçe Başkanı ve iş insanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç boğazda yer alan yalısının kapılarını Youtube programına açtı. Programda soruları da yanıtlayan Nevbahar Koç'un enerjisi dikkat çekti.
Nevbahar Koç, sosyal sorumluluk projeleri ve yardım kampanyalarıyla da adından söz ettiriyor. KAHVE İÇMEYİ DE İHMAL ETMEDİ Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 2005'te Nevbahar Demirağ ile evlendi ve bu evlilikten iki çocuk sahibi oldu. Sosyal sorumluluk projeleri ve yardım kampanyalarıyla da adından söz ettiren Nevbahar Koç'u bu kez gündeme getiren bambaşka bir şey oldu. “Bir Fincan Kahve 40 Soru”nun ilk konuğu Nevbahar Koç, yalısını program için açtı. Hem sorulara cevap veren hem yalısını gezdiren Nevbahar Koç, Selamlique’den Türk kahvesi yapıp içmeyi de ihmal etmedi. Selamlique İstanbul’un videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Merhum Mustafa V. Koç’un eşi Caroline Koç, “Harika eltim Nevbahar ile müthiş bir gün geçirdik. ‘Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var’ atasözünden esinlenerek oluşturulmuş ‘1 Fincan Kahve, 40 Soru’ sohbetlerinin ilki. Teşekkürler” notunu düştü. Videoda Nevbahar Koç’a yalısını gezdirirken ve soruları sorarken sesiyle eşlik eden ünlü isim ise oyuncu Nejat İşler oldu.  İşte soru ve cevaplar... Nejat İşler'in 'Sen bir Türk kahvesi tiryakisi gibi duruyorsun. Nevbahar' sorusuna Koç, 'Günde iki üç tane Türk kahvesi içiyorum ve her gittiğim yere de götürüyorum' cevabını verdi. Nejat İşler'in 'Hangi ünlüyle kahve içmek istersin' sorusuna ise Nevbahar Koç, "Atatürk" yanıtını verdi.
İstanbul sosyetenin sevilen ismi Fenerbahçe Başkanı ve iş insanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç boğazda yer alan yalısının kapılarını Youtube programına açtı. Programda soruları da yanıtlayan Nevbahar Koç'un enerjisi dikkat çekti.

Nevbahar Koç, sosyal sorumluluk projeleri ve yardım kampanyalarıyla da adından söz ettiriyor.

KAHVE İÇMEYİ DE İHMAL ETMEDİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 2005'te Nevbahar Demirağ ile evlendi ve bu evlilikten iki çocuk sahibi oldu.

Sosyal sorumluluk projeleri ve yardım kampanyalarıyla da adından söz ettiren Nevbahar Koç'u bu kez gündeme getiren bambaşka bir şey oldu.

“Bir Fincan Kahve 40 Soru”nun ilk konuğu Nevbahar Koç, yalısını program için açtı. Hem sorulara cevap veren hem yalısını gezdiren Nevbahar Koç, Selamlique’den Türk kahvesi yapıp içmeyi de ihmal etmedi.

Selamlique İstanbul’un videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Merhum Mustafa V. Koç’un eşi Caroline Koç, “Harika eltim Nevbahar ile müthiş bir gün geçirdik. ‘Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var’ atasözünden esinlenerek oluşturulmuş ‘1 Fincan Kahve, 40 Soru’ sohbetlerinin ilki. Teşekkürler” notunu düştü.

Videoda Nevbahar Koç’a yalısını gezdirirken ve soruları sorarken sesiyle eşlik eden ünlü isim ise oyuncu Nejat İşler oldu. 

İşte soru ve cevaplar...

Nejat İşler'in 'Sen bir Türk kahvesi tiryakisi gibi duruyorsun. Nevbahar' sorusuna Koç, 'Günde iki üç tane Türk kahvesi içiyorum ve her gittiğim yere de götürüyorum' cevabını verdi.

Nejat İşler'in 'Hangi ünlüyle kahve içmek istersin' sorusuna ise Nevbahar Koç, "Atatürk" yanıtını verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.