14 Mayıs seçimlerinde reytinglerde kazanan kim oldu?

Güncel 15.05.2023 - 12:39, Güncelleme: 15.05.2023 - 12:39
 

14 Mayıs seçimlerinde reytinglerde kazanan kim oldu?

14 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.
Fox TV'nin "Fox'ta İlk Yorumlar" programı Total'de birinci sırada yer aldı. İkinci sırayı yine Fox TV'nin "Fox'ta Seçim Analizi/Şimdi Ne Olacak/Seçim Sonuçları/Seçim Gecesi" programı aldı. Üçüncü sırada ise "Fox Seçim 2023" programı bulunuyor. AB'de de durum benzerdi; "Fox'ta İlk Yorumlar" programı birinci sırada yer alırken, ikinci sırayı yine "Fox'ta Seçim Analizi/Şimdi Ne Olacak/Seçim Sonuçları/Seçim Gecesi" programı aldı. Üçüncü sırada ise "Fox Seçim 2023" programı yer aldı.
14 Mayıs tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu.

Fox TV'nin "Fox'ta İlk Yorumlar" programı Total'de birinci sırada yer aldı. İkinci sırayı yine Fox TV'nin "Fox'ta Seçim Analizi/Şimdi Ne Olacak/ Seçim Sonuçları/ Seçim Gecesi" programı aldı. Üçüncü sırada ise "Fox Seçim 2023" programı bulunuyor.

AB'de de durum benzerdi; "Fox'ta İlk Yorumlar" programı birinci sırada yer alırken, ikinci sırayı yine "Fox'ta Seçim Analizi/Şimdi Ne Olacak/ Seçim Sonuçları/ Seçim Gecesi" programı aldı. Üçüncü sırada ise "Fox Seçim 2023" programı yer aldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.