Zeynep Bakşi Karatağ, depremde yaşanan acıları “4:17” ile seslendirdi

Güncel 04.04.2023 - 10:49, Güncelleme: 04.04.2023 - 10:49
 

Zeynep Bakşi Karatağ, depremde yaşanan acıları “4:17” ile seslendirdi

Zeynep Bakşi Karatağ; Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin izlerini ve yaşanan acıları sözlere döktü, seslendirdi.
Zeynep Bakşi Karatağ; “Hepimizi paramparça eden “4:17” sonrasındaki bu acı, hepinizin… Hep birlikte sarmamız gereken ortak bir yaramız olduğunu unutmayalım. 4:17 YouTube kanalımda yayında. Tüm dinlenme gelirleri ihtiyaç sahiplerine aktarılacaktır. Güzel günlere…”  ZEYNEP BAKŞİ KARATAĞ KİMDİR? 1974 yılında doğan şarkıcı Zeynep Bakşi Karatağ İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelili olan Zeynep Bakşi Karatağ 1999 senesinden bu yana Almanya'da yaşamaktadır. Zeynep Bakşi Karatağ ilköğretim, ortaokul ve lise eğitiminin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim görmüştür. YouTube'a eklemiş olduğu şarkıların çok sevilmesi ile birlikte 2016 yılında Kalan Müzik etiketiyle ilk albümü Mozaik'i ve ardından 2018 yılında Usulca adını verdiği ikinci albümünü piyasaya sunmuştur. 2019 yılında ekranların sevilen dizisi Çukur'da Adaletin Bu mu Dünya ve Talihim Yok Bahtım Kara isimli şarkılarını seslendirmiştir.
Zeynep Bakşi Karatağ; Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin izlerini ve yaşanan acıları sözlere döktü, seslendirdi.

Zeynep Bakşi Karatağ; “Hepimizi paramparça eden “4:17” sonrasındaki bu acı, hepinizin… Hep birlikte sarmamız gereken ortak bir yaramız olduğunu unutmayalım. 4:17 YouTube kanalımda yayında. Tüm dinlenme gelirleri ihtiyaç sahiplerine aktarılacaktır. Güzel günlere…” 

ZEYNEP BAKŞİ KARATAĞ KİMDİR?
1974 yılında doğan şarkıcı Zeynep Bakşi Karatağ İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelili olan Zeynep Bakşi Karatağ 1999 senesinden bu yana Almanya'da yaşamaktadır. Zeynep Bakşi Karatağ ilköğretim, ortaokul ve lise eğitiminin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim görmüştür. YouTube'a eklemiş olduğu şarkıların çok sevilmesi ile birlikte 2016 yılında Kalan Müzik etiketiyle ilk albümü Mozaik'i ve ardından 2018 yılında Usulca adını verdiği ikinci albümünü piyasaya sunmuştur. 2019 yılında ekranların sevilen dizisi Çukur'da Adaletin Bu mu Dünya ve Talihim Yok Bahtım Kara isimli şarkılarını seslendirmiştir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.