Yeşilyurt ve Bozyaka hastaneleri yıkılmayacak!

Güncel 08.03.2024 - 21:25, Güncelleme: 08.03.2024 - 23:21
 

Yeşilyurt ve Bozyaka hastaneleri yıkılmayacak!

“Karabağlar’ın sokaklarındaki hizmet eksikliğini gidereceğiz” diyerek yola çıkan Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, düzenlediği lansman toplantısıyla projelerini tanıttı.
Karabağlar İlçesi'nde bulunan Yeşilyurt Atatürk Devlet Hastanesi ve İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Bayraklı Şehir Hastanesi yapıldığın için yıkılacağı söylemlerine de yanıt veren Mehmet Sadık Tunç, "Muhalefet yine algı operasyonuna başladı. İzmir, sağlık alanında Ege Bölgesi’nin merkezi konumunda... Bozyaka ve Yeşilyurt Devlet Hastaneleri kapanıyor diye algı operasyonu oluşturuyorlar. Esnaf da bizi arıyor nasıl iş yapacağız diye bizi arıyorlar. Vatandaşlar da biz nereye gideceğiz diye bizlere ulaşıyor. Hastanelerimizi yıkmıyoruz, yeniliyoruz. Öncelikle Bozyaka Hastanesi Cumhurbaşkanlığı yatırım programında 600 yataklı yeni hastane müjdesi veriyoruz. Sonra sıra Yeşilyurt Devlet Hastanesi’ne gelecek ve 800 yataklı hastane inşa edilecek." dedi. AK Partili Tunç, hastaneler üzerinden CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu'na sert sözlerle yüklendi. Tunç, "CHP İl Başkanı, hastane yapmak belediyenin işi mi diyor, sizin işiniz mi ki yalan söylüyorsunuz. Ben bilgilendirme yapıyorum. Hükümetimizin yapacağı bir işi farklı anlatırsanız, ben de onurlu bir vatandaş olarak halkımıza doğruları anlatırım." dedi.  
“Karabağlar’ın sokaklarındaki hizmet eksikliğini gidereceğiz” diyerek yola çıkan Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, düzenlediği lansman toplantısıyla projelerini tanıttı.

Karabağlar İlçesi'nde bulunan Yeşilyurt Atatürk Devlet Hastanesi ve İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Bayraklı Şehir Hastanesi yapıldığın için yıkılacağı söylemlerine de yanıt veren Mehmet Sadık Tunç, "Muhalefet yine algı operasyonuna başladı. İzmir, sağlık alanında Ege Bölgesi’nin merkezi konumunda... Bozyaka ve Yeşilyurt Devlet Hastaneleri kapanıyor diye algı operasyonu oluşturuyorlar. Esnaf da bizi arıyor nasıl iş yapacağız diye bizi arıyorlar. Vatandaşlar da biz nereye gideceğiz diye bizlere ulaşıyor. Hastanelerimizi yıkmıyoruz, yeniliyoruz. Öncelikle Bozyaka Hastanesi Cumhurbaşkanlığı yatırım programında 600 yataklı yeni hastane müjdesi veriyoruz. Sonra sıra Yeşilyurt Devlet Hastanesi’ne gelecek ve 800 yataklı hastane inşa edilecek." dedi.

AK Partili Tunç, hastaneler üzerinden CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Tunç, "CHP İl Başkanı, hastane yapmak belediyenin işi mi diyor, sizin işiniz mi ki yalan söylüyorsunuz. Ben bilgilendirme yapıyorum. Hükümetimizin yapacağı bir işi farklı anlatırsanız, ben de onurlu bir vatandaş olarak halkımıza doğruları anlatırım." dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.