Polisten Sahte Marka Operasyonu

Polis ünlü markalara ait ürünlerin sahtelerini ürettiği belirtilen şebekeye yönelik İstanbul'un da aralarında bulunduğu 7 ilde eş zamanlı operasyon düzenliyor.

 

Sabahın erken saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi üzerindeki yerleşkesinde önünde operasyon hazırlığı yapan çok sayıda polis ekibi, önceden belirlenen adreslere hareket etti. Güvenlik Şube Müdürlüğü polislerinin yaptığı operasyona diğer şube ekipleri de destek verirken, polisin yüzün üzerinde adrese baksın yaptığı belirtildi. Operasyon kapsamında çok sayıda gözaltının olduğu öğrenilirken, polisin baskın yaptığı adreslerdeki aramalar devam ediyor. 
 
İstanbul'da bir çok ilçede operasyon devam ederken, Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi'nde bir adresteki baskının ardından polis bir kişiyi gözaltına aldı. Güngören Merter'de de çevik kuvvet ekiplerinin güvenlik önlemi aldığı bir iş merkezi'nde de polis ekipleri aramalarına devam ediyor. Operasyonun kapsamında, ele geçirilen çok sayıda sahte ürünün polis tarafından belirlenen depolara götürülmeye başladığı öğrenilirken, diğer ilçelerde de operasyonun devam ettiği bildiriliyor.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2012, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER