Marmaris'te Çılgın Geceler Başladı

Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki Barlar Sokağı'nda yer alan diskolar ve barlar, turizm sezonunu düzenlediği çılgın partilerle açtı. 112 bar ve diskosuyla Türkiye de tek olma özelliğine sahip Barlar Sokağı yabancı turistlerin akınına uğradı.

Marmaris'te Çılgın Geceler Başladı

 

Marmaris'e deniz, kara ve havayoluyla tatil için gelen yabancı turistler dünyaca ünlü Barlar Sokağı'na akın etmeye başladı. Turizm sezonunun başlamasıyla hazırlıklarını tamamlayan disko ve bar işletmecileri sadece yabancı turistlere özel çılgın partilerle kapılarını açtı. 4 bin 500 kişi kapasiteli Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu `Areena Club' sadece yabancı turistlerin alındığı `Her şeyi yapmak serbest' isimli bir partiye evsahipliği yaptı. Dansçı kızların kostümleri ile sahne aldığı gecede DJ'in çaldığı hareketli müzikler turistleri coşturdu. Alkol duvarını aşan turistler sabaha kadar çılgınlar gibi eğlendi. Alkollü kadın turistlerin erotik dansları da ilgiyle izlendi. Sınırsız eğlence saat 04.00'te püskürtülen köpükle son buldu.
 
Güney Ege'nin en büyük açık hava diskosu `Areena Club'ün sahibi Kamil Issı, İlçemize gelen turistleri en iyi şekilde eğlendirmeye çalışıyoruz. Çılgın partilere evsahipliği yapacağız dedi.
 
Öte yandan, polis de Barlar Sokağı'nda geniş güvenlik önlemi aldı. Barlar Sokağı'nın giriş ve çıkışları sivil ile resmi ekipler tarafından kontrol edildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2012, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER