Turabi "Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak" diyerek paylaştı!

Magazin 03.04.2024 - 12:59, Güncelleme: 03.04.2024 - 12:59
 

Turabi "Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak" diyerek paylaştı!

Survivor All Star'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Turabi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Turabi bu kez Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin gençlik hali çok konuşuldu.
Survivor'ın popüler isimleri arasında yer alan Turabi diğer yarışmacılarla yaşadığı polemikler ile adından söz ettiriyordu. Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yaşadığı sağlık sorunları yüzünden yarışmayı bırakmak zorunda kalmıştı. Yarışmaya veda eden Turabi şimdi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. "HER HALİN KARİZMA" Yarışmacı son olarak Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Ünlü isim gençlik fotoğrafını şu notla paylaştı: "Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak ve dünyanın bir numaralı “Reality Tv Show” yıldızı olacak. Hayallerinizden vazgeçmeyin gençler. Eğer bu tip başarılı olduysa, sen de olursun! Tipe bak. Evladım olsa sevmem bu tipi. Ana, baba kusura bakmayın 14 sene evinizde bu tipe katlandığınız için. Genç yaşta evden kaçarken beni neden durdurmadığınızı şimdi anlıyorum. Evimde böyle tip olsa evden kovardım." Ünlü isim diğer paylaşımında ise şunları belirtti: "Bak Meryem Sultan bak! Yaptığını beğendin mi! Keşke o gece babamı odana almasaydın da insanların başına bu tipi bela etmeseydin." Turabi'nin paylaşımına "Turabi alemsin", "Her halin karizma", "Demek ki tiple olmuyor" gibi yorumlar yapıldı.
Survivor All Star'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Turabi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Turabi bu kez Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı. Ünlü ismin gençlik hali çok konuşuldu.

Survivor'ın popüler isimleri arasında yer alan Turabi diğer yarışmacılarla yaşadığı polemikler ile adından söz ettiriyordu.

Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi yaşadığı sağlık sorunları yüzünden yarışmayı bırakmak zorunda kalmıştı.

Yarışmaya veda eden Turabi şimdi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

"HER HALİN KARİZMA"

Yarışmacı son olarak Instagram hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Ünlü isim gençlik fotoğrafını şu notla paylaştı:

"Kim derdi bu tip milyon dolarlar kazanacak ve dünyanın bir numaralı “Reality Tv Show” yıldızı olacak. Hayallerinizden vazgeçmeyin gençler. Eğer bu tip başarılı olduysa, sen de olursun! Tipe bak. Evladım olsa sevmem bu tipi. Ana, baba kusura bakmayın 14 sene evinizde bu tipe katlandığınız için. Genç yaşta evden kaçarken beni neden durdurmadığınızı şimdi anlıyorum. Evimde böyle tip olsa evden kovardım."

Ünlü isim diğer paylaşımında ise şunları belirtti:

"Bak Meryem Sultan bak! Yaptığını beğendin mi! Keşke o gece babamı odana almasaydın da insanların başına bu tipi bela etmeseydin."

Turabi'nin paylaşımına " Turabi alemsin", "Her halin karizma", "Demek ki tiple olmuyor" gibi yorumlar yapıldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.