TFF, Galatasaray ve Fenerbahçe'den ortak açıklama

Güncel 29.12.2023 - 23:23, Güncelleme: 29.12.2023 - 23:23
 

TFF, Galatasaray ve Fenerbahçe'den ortak açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Galatasaray ve Fenerbahçe'den Süper Kupa karşılaşmasının ertelenmesiyle ilgili ortak açıklama yapıldı.
Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray ve Fenerbahçe'den yapılan ortak açıklama şu şekilde: "Cumhuriyetimizin ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun 100. Yılını yurtdışında da kutlamak amacıyla, Türk Futbolunun marka değerine ve kulüplerimize katkı sağlayacak şekilde kulüplerimizle organize ettiğimiz, 29 Aralık 2023 Cuma günü saat 20.45’te oynanması planlanan 2023 Süper Kupa müsabakası organizasyondaki bazı aksaklıklar nedeniyle Kulüplerimizle birlikte aldığımız ortak karar neticesinde ileri bir tarihe ertelenmiştir. Ev sahibi ülkenin Futbol Federasyonu, ilgili kurum ve kuruluşlarına şu ana kadar Süper Kupa’nın organizasyonu için göstermiş oldukları çaba nedeniyle teşekkür ederiz."
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Galatasaray ve Fenerbahçe'den Süper Kupa karşılaşmasının ertelenmesiyle ilgili ortak açıklama yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray ve Fenerbahçe'den yapılan ortak açıklama şu şekilde:

"Cumhuriyetimizin ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun 100. Yılını yurtdışında da kutlamak amacıyla, Türk Futbolunun marka değerine ve kulüplerimize katkı sağlayacak şekilde kulüplerimizle organize ettiğimiz, 29 Aralık 2023 Cuma günü saat 20.45’te oynanması planlanan 2023 Süper Kupa müsabakası organizasyondaki bazı aksaklıklar nedeniyle Kulüplerimizle birlikte aldığımız ortak karar neticesinde ileri bir tarihe ertelenmiştir. Ev sahibi ülkenin Futbol Federasyonu, ilgili kurum ve kuruluşlarına şu ana kadar Süper Kupa’nın organizasyonu için göstermiş oldukları çaba nedeniyle teşekkür ederiz."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.