Galaxy Y Türkiye'de

Samsung Galaxy Y Türkiye'de satışa sunuldu.

Galaxy Y Türkiye'de

 

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics’in, özellikle sosyal ağları aktif kullanan dinamik kullanıcılar için geliştirdiği Android telefonu GALAXY Y'yi 429 TL son kullanıcı fiyatıyla satışa sundu.

GALAXY Y’yi alanlar, Warner Bros içeriklerinden 200 filme ve National Geographic içeriklerine ücretsiz sahip oluyor.

Samsung GALAXY Y; her an bağlantıda olmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Android 2.3 işletim sistemine sahip GALAXY Y, sezgisel arayüzü ile rahat bir dokunmatik ekran deneyimi sunuyor. GALAXY Y’nin 3 inç dokunmatik ekranı, 832 MHz işlemcisi ve 7.2 Mbps bağlantı hızı sayesinde daha hızlı dosya indirmeye olanak tanıyan donanımı, kompakt ve şık tasarımı ile bir araya gelerek rahat kullanım ve güçlü bir mobil deneyim sağlıyor.

Sosyal ağlar hayatının ayrılmaz bir parçası olan kullanıcılar düşünülerek geliştirilen GALAXY Y ile; Facebook ve Twitter uygulamaları bir dokunuş kadar yakın... GALAXY Y aynı zamanda, Google Play Store üzerinden indirilebilen, zengin bir içerik dünyası sunuyor. Social Hub özelliği ise GALAXY Y kullanıcılarının; e-posta, rehber, sms, sosyal ağ hesapları gibi kişisel bilgileri, tek bir platform üzerinden yönetebilmelerine olanak tanıyor. 2 megapiksel kamerası kaliteli video ve fotoğraf çekimini mümkün kılıyor.

Dahili Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 özellikleri ile kullanıcılar, herhangi bir Wi-Fi bağlantı noktasına sorunsuz bağlanabiliyor, Bluetooth üzerinden başka telefonlarla dosya paylaşabiliyor. Mobil Bağlantı noktası özelliği ise, cep telefonlarında kullandıkları internet bağlantısının Wi-Fi üzerinden diğer cihazlar ile paylaşılmasını mümkün kılıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2012, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER