Terim'e 3 Maç Ceza

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e, Trabzonspor maçında müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası verdi. Terim; Beşiktaş ve Fenerbahçe derbilerinde sahaya çıkamayacak.

Terim'e 3 Maç Ceza

 

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e, Trabzonspor maçında müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası verdi.
 
PFDK'nın bugün yaptığı toplantının ardından yapılan açıklamada, Terim'e 3 maç ceza verildiği duyuruldu. Fatih Terim, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu'nda son iki haftadaki Beşiktaş ve Fenerbahçe derbilerinde  takımının başında sahaya çıkamayacak.
 
PFDK'dan yapılan açıklamaya göre; ''Galatasaray Teknik Sorumlusu Fatih Terim'in 02.05.2012 tarihinde oynanan Galatasaray-Trabzonspor Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası ile cezalandırılmasına, cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına oy çokluğu ile karar verilmiştir.'
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2012, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER