Kadıköy'den Nasıl Çıkacağız?

G.Saray yönetiminde "Şampiyon olursak, Kadıköy'den nasıl çıkacağız?" sorusu masaya yatırıldı.

Kadıköy'den Nasıl Çıkacağız?

Galatasaray Yönetimi Fenerbahçe ile oynanacak şampiyonun belirleneceği derbi maçına odaklandı. Zorlu 90 dakikanın sonunda Kadıköy'den şampiyon olarak çıkılacağına inanan Sarı-Kırmızılı yöneticiler a vardıkları takdirde stattan sağ salim ayrılmanın planlarını kuruyor.

Çeşitli fikirler orta atan yöneticilerin Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan Sikorsky helikopterleriyle ayrılmayı olasılıklardan biri olarak düşündüğü öne sürüldü.

G.Saraylı bazı yöneticilerin kazanılacak şampiyonluk sonrası stattan en emniyetli yol olarak askeri helikopter olan Sikorsky'le gidilmesini önerdiği ve bunun için Genelkurmay Başkanlığı ile temasa geçilmesini istediği belirlendi. Eğer bu fikir hayata geçirilirse, güvenilir helikopterlerden biri olarak bilinen Sikorsky tribünler boşaldıktan sonra sahanın ortasına inecek. 3 helikopter futbolcular, teknik heyet ve yöneticileri Florya'ya götürecek. Sarı-Kırmızılı bazı yöneticilerin ise askeri helikopter olan Sikorsky'e karşı çıktığı ve normal helikopter kiralanmasının daha doğru olacağını savunduğu öğrenildi.

Galatasaray'ın şampiyon olması halinde Saracoğlu'ndan helikopterle ayrılması bazı yöneticiler tarafından gündeme getirildi. Ancak Sikorsky askeri bir helikopter olduğu için yönetimin askeri makamlara başvuru yapmaları gerekiyor. Eğer gerekli izin alınırsa bu helikopterlerle dönülecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER