İbrahim Yazıcı'dan İddialı Açıklama

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursaspor ailesinin, birlik ve bütünlük içerisinde yoluna her zamankinden daha güçlü ve dimdik devam ettiğini bildirdi.

İbrahim Yazıcı'dan İddialı Açıklama

 

İbrahim Yazıcı, hem Süper Final Avrupa Ligi Grubu hem de Türkiye Kupası iddialarının güçlenerek arttığı dönemde bugün bir spor gazetesinde yer alan “takımlarının bütünlüğüne zarar verici nitelikteki haberin” son derece rahatsız edici olduğunu kaydetti.
 
Yapılan transferlerin teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bilgisi dışında gerçekleşmiş gibi gösterilmeye çalışıldığı haberin son derece manasız ve gerçek dışı olduğunu belirten Yazıcı, “Takımımızın oluşumu aşamasında teknik heyetimizin onayı olmadan bir futbolcunun transfer edilmesi söz konusu olamaz” ifadelerini kullandı.
 
Yazıcı, açıklamasına şöyle devam etti: “Sezon başından bu yana 46 resmi müsabaka geride kalmış ve iki kulvarda da yarışın bitimine sadece 11 gün varken hala kadrodaki oyuncularımızın transferlerini tartışmak yersizdir. Bursaspor'un ülke futbolundaki yerini gerek saha dışındaki duruşumuz gerekse saha sonuçlarıyla herkese göstermişken, bu tip provokatif haberlere taraftarlarımızın itibar etmemesini istiyorum. Bilinmelidir ki Bursaspor ailesi, birlik ve bütünlük içerisinde yoluna her zamankinden daha güçlü ve dimdik devam etmektedir.”
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2012, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER