Her şey Karşıyaka İçin

Gaziantep BŞB ile kader maçına çıkacak olan KSK'de yönetim ligde kalınması halinde oyunculara 20'şer bin lira vadetti. Futbol Şubesi yönetimi futbolcularla birlikte kampa yapacak Karşılaşmanın bilet fiyatları ise 1 ve 2 lira olarak açıkladı.

Her şey Karşıyaka İçin

 

Bank Asya 1. Lig'de son 10 maçtan 5 puan toplayarak kümede kalma umutlarını son maça bırakan Karşıyaka'da yönetim kesenin ağzını açarak olağanüstü hal ilan etti. 
 
Alsancak Stadı'nda cumartesi günü 16.00'da konuk edeceği Gaziantep Büyükşehir'i yenmeleri halinde futbolculara 20'şer bin lira prim dağıtılacak. Yönetim bunun yanı sıra Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde oyuncularla birlikte kampa girme kararı aldı. Antrenmanlar yemek ve boş zamanlarda futbolcularla birlikte olacaklarını belirten yöneticiler, "Takımla akşam uyuyana kadar beraberiz" mesajını verdi. 
 
İkinci Başkan Nazım Torbaoğlu, sorunlar cumartesi maç bitine kadar Onursal Başkan Selçuk Yaşar'ın dediği gibi rafa kalkması gerektiğini belirterek, "Sadece Gaziantep Büyükşehir maçı düşünülmeli" dedi.
 
Yaşar'dan Karşıyaka taraftarına çağrı!
Bank 1. Lig'in son haftasında kümede kalma yolunda Gaziantep BŞB ile önemli bir maça çıkacak Karşıyaka'nın onursal başkanı Selçuk Yaşar, "Bu hafta bütün Karşıyakalılar'ın, genel kurula değil sadece ve sadece maça odaklanmasını diliyorum" dedi.
 
Karşıyaka Spor Kulübü'nün tek gücünün taraftar olduğunu bildiren Yaşar, açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
"Yaşanan bu zor günler de el birliği ile atlatılacaktır. Karşıyaka sahipsiz değildir, kimse merak etmesin. Karşı karşıya kalınan tablo benim için de son derece üzüntü vericidir. Ancak bu noktada yaşanacak bir konsantrasyon kaybı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını zora sokabilir. Bu hafta bütün Karşıyakalılar'ın genel kurula değil, sadece ve sadece maça odaklanmasını diliyorum. Basın yoluyla ve kulislerde kimse birbirine mesaj göndermesin. Tüm camia kader haftasına konsantre olsun ve bu hafta seçim konuşulmasın. Önümüzde daha zaman var. Genel kurula yönelik çalışmalar önümüzdeki hafta da yapılabilir."
 
Yaşar, Karşıyaka'nın 100 yıllık büyük bir tarih ve nice sportif başarılara sahip olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
 
"Evet, bugünler zor ve hepimiz için üzüntü verici. Ancak artık geleceğe bakmalıyız. Ben, hayatının 60 yılını yeşil-kırmızılı camiaya adamış olmaktan her zaman kıvanç duyan 88 yaşında bir Karşıyakalı olarak takımımıza Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında yürekten başarılar diliyorum. Futbolcularımızın hepsinin sportif centilmenlikten ödün vermeden sahada varlarını yoklarını ortaya koyacaklarına ve neticenin kulübümüzü sevindirecek yönde olmasına büyük katkı sağlayacaklarına inanıyorum."
 
Karşıyaka Spor Kulübü'nün olağanüstü genel kurulu çoğunluk sağlandığı takdirde 23 Mayıs Çarşamba günü, çoğunluk olmaması halinde ise 30 Mayıs Çarşamba günü yapılacak.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER