Bomba Patladı

İlk Tepkiler: Tam Bir Komedi

Bomba Patladı

 

İşte TFF’nin kararları hakkındaki ilk tepkiler…

 

Kanat Atkaya: Sözün bittiği yerdeyiz. Çok kötü yazılmış bir komedi. Kimseyi tatmin etmeyecek. Niye yapıldığı, kimin tarafından tasarlandığı belli. Türk futbolu karanlık bir dönem geçirdi, daha da karanlık günler bizi bekliyor.

 

Altan Tanrıkulu: Tek söyleyeceğim şey; Türk futboluna hayırlı uğurlu olsun.

 

Ercan Saatçi: Beklenen cevaplar gelmedi. Kendi fikirleri olarak sahada şike ve teşvike rastlanmadığı söylediler. Bundan sonraki süreçte ne olacağı hala muallak. Bugün bu açıklama yapıladı ama bugün öğrendiklerimiz dün de bildiklerimiz. Tek farklı olan 58. maddenin değişmesi. Yaşananlar daha bir çok olaya gebe. Hepimiz bekleyip göreceğiz.

 

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav: Türkiye Futbol Federasyonu aldığı kararların doğruluğunu tartışmak bana düşmez. Bu konuda tek yetkili kurum TFF'dir. Bu nedenle yorum yapmam doğru olmaz. Alınan karar Türk Futbolu için hayırlı olsun."

 

Ankaragücü Kulüp Başkanı İlyas Ertan Sümer: Türk Futbolu 3 Temmuz'dan beri bir kaosun içerisindeydi. Yeni bir yönetim geldi ve giden yönetimin alamadığı bir kararı aldı. Bu kararın iyi veya kötü olduğunu ilerleyen günlerde daha rahat göreceğiz. Sayın Yıldırım Demirören Yönetiminin aldığı karar Türk Futbolu için hayırlı olsun."

İşte twitter tepkileri...

@katkaya: Açıklamayı şöyle özetlemek mümkün: - Ben bilmem beyim bilir. - Beyin kim peki? - Beyin mi, bende beyin yok ki?
@bilgingokberk: TFF şehir tiyatrolarına bağlandı herhalde.
@turgaydemirr: Acaba şu rezilliklere isyan edip ligden çekilmeye göze alabilecek bir delikanlı takım var mı? Elimde kandil DELİKANLI TAKIM ARIYORUM.
@MeteAktas76: Saf ve temiz futbolu artık sadece mahalle aralarında taştan kalelerin ve plastik topların peşinden gidersek izleyebiliriz.
@cuneytozdemir: Şike yok ama bir güç var!
@MuhittinBosat: Ben rahmetli Atatürk'ün "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda da ahlaklısını nereden bulayım" demiş olabileceğini de düşünüyorum.
@elifkey: Şike var mı yok mu konusunda en sağlıklı kararı türk tarih kurumu verir.
@mehmetbaransu: Şike var ama sahaya yansımamış. İbrahim Akın, Büyükşehir?
@emreekosak: Sahaya yansımayan olaylar nedeniyle ağır cezalar veren TFF "sahaya yansımayan şike" diyerek büyük bir skandala imza atmıştır!.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2012, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER