8 Ay Suçsuz Yere

Elazığspor Teknik Direktörü Uygun: "8 Ay suçsuz yere yattım"

8 Ay Suçsuz Yere

 

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Elazığspor'da teknik direktörü Bülent Uygun, çıktıkları ligde kalıcı olmak istediklerini söyledi. 
 
Uygun, şike davasında 8 ay boşuna hapis yattığını belirterek, "Psikolojik olarak da çok iyi olduğum söylenemez ama O süreci de Allah'a şükür hiç kimseye hissettirmeden de en güzel şekilde atlattık. Bazen çabuk sinirlenebiliyorum. Bu kadarı da kolay değil. Yani hak verirsiniz ki 8 ay suçsuz yere yatacaksınız, etik kuruluna gideceksiniz ve size disiplin kuruluna bile sevk edilmemeniz gerektiğini söyleyecekler. Yani suçsuzluğunuzu orada bile söyleyecekler" dedi.
 
Bank Asya 1 Ligi'nde bitime bir hafta kala Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı garantileyen Elazığspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, basın toplantısı düzenleyerek, kapsamlı açıklamalarrda bulundu. Takımın şampiyon olmasında önceki teknik direktörler Osman Özköylü ve Hüsnü Özkara'nın büyük payı olduğunu kendisinin payısını ise yüzde 10 olduğunu söyledi. Uygun, Süper Lig'de kalıcı olmak istediklerini belirterek, bu yönde çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.
 
ELAZIĞ DOĞU'NUN BORDO ELMASI
 
Elazığ'ın, Doğu'nun bordo elması olduğunu söyleyen Uygun, Süper Lig'e çıkan bir takımın alt yapısının olması gerektiğini söyledi. Uygun, takımdaki 18 futbolcunun kalması yönünde yönetime rapor verdiğini belirterek, "Transfer şart olacaktır. Benim şu anda yönetime verdiğim rapor doğrultusunda takımımızda 18 tane futbolcunun kalması yönünde rapor verdim. O arkadaşlar inşallah önümüzdeki hafta başkanımızla tekrar oturduğumuzda bir değişiklik olmazsa bizle birlikte devam edip Elazığspor forması giymeye devam edecekler. Tabi süreç kamp içerisinde ne gösterir, ne getirir ne götürür bilmiyorum ama tabi takıma takviye yapmak istiyoruz ve o takviyelerle birlikte rekabet ortamını artırmak, kalite anlamında daha da yukarı çekmek amacındayız. O rekabet ortamında kimlerin gelip kimlerin gideceğine ondan sonra yönetim kurulu kendisi karar verecektir" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2012, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER