Soyer'in 2021'de yaptığı proje çalışmadı!

Yerel 28.11.2023 - 13:21, Güncelleme: 28.11.2023 - 13:49
 

Soyer'in 2021'de yaptığı proje çalışmadı!

İzmir'de hafta sonu yaşanan yağmurun ardından Kordon, Alsancak ve Mavişehir sular altında kaldı. Esnaf ve vatandaşlar büyük mağduriyet yaşarken, hala maddi hasarlarını tespit etmekle uğraşıyorlar.
İzmir'de yaşanan sel felaketinin ardından gözler İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne çevrildi. Çünkü Tunç Soyer'in 19 Ağustos 2021 tarihinde vermiş olduğu röportajda hayal sattığı ortaya çıktı. 2012 tarihli röportajında “Her sene burada (Mavişehir) araçlar pert olur, su altında kalır, büyük mağduriyetler yaşanırdı. Bu bitti” diyen Soyer'in, 2023 yılında yaşanan sel felaketi için söylediği sözlerin hepsi bahane olarak kalıyor. Ayrıca “İzmir Büyükşehir Belediye Kıyı Rehabilitasyon Projesi” olarak hayata geçirilen çalışmanın tam 37 milyon bedelle tamamlandığı belirtiliyor. 37 milyon harcayarak yaptığınız projenin maalesef olmadığı, yaşanan sel fekatiyle birlikte apaçık ortaya döküldü. Bu durumda Tunç Soyer'e şunu sormak gerekiyor; Mavişehir sel felaketinde sular altında kaldığına göre 37 milyon boşa harcanmış demektir.               Bu gönderiyi Instagram'da gör                       Ben Haber (@kanalben)'in paylaştığı bir gönderi  
İzmir'de hafta sonu yaşanan yağmurun ardından Kordon, Alsancak ve Mavişehir sular altında kaldı. Esnaf ve vatandaşlar büyük mağduriyet yaşarken, hala maddi hasarlarını tespit etmekle uğraşıyorlar.

İzmir'de yaşanan sel felaketinin ardından gözler İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne çevrildi. Çünkü Tunç Soyer'in 19 Ağustos 2021 tarihinde vermiş olduğu röportajda hayal sattığı ortaya çıktı.

2012 tarihli röportajında “Her sene burada (Mavişehir) araçlar pert olur, su altında kalır, büyük mağduriyetler yaşanırdı. Bu bitti” diyen Soyer'in, 2023 yılında yaşanan sel felaketi için söylediği sözlerin hepsi bahane olarak kalıyor. Ayrıca “İzmir Büyükşehir Belediye Kıyı Rehabilitasyon Projesi” olarak hayata geçirilen çalışmanın tam 37 milyon bedelle tamamlandığı belirtiliyor.

37 milyon harcayarak yaptığınız projenin maalesef olmadığı, yaşanan sel fekatiyle birlikte apaçık ortaya döküldü. Bu durumda Tunç Soyer'e şunu sormak gerekiyor; Mavişehir sel felaketinde sular altında kaldığına göre 37 milyon boşa harcanmış demektir.

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.