Şenol Aslanoğlu: 8 ay aralıksız çalıştım

Güncel 16.09.2023 - 18:51, Güncelleme: 16.09.2023 - 18:51
 

Şenol Aslanoğlu: 8 ay aralıksız çalıştım

CHP İzmir İl Kongresi’nde konuşan başkan adayı ve mevcut CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, kürsüye çıkarak adaylık konuşmasını gerçekleştirdi.
Aslanoğlu, “İzmir tüm Türkiye’ye umut olmalı. Çünkü İzmir kuruluşun ve kurtuluşun şehridir. İzmir Kemal Kılıçdaroğlu’na 2 milyon oy vermiş şehirdir. İzmir Erdoğan’a 1 milyon 20 bin oy fark atmış şehirdir. İzmir on yıllardır yerel iktidar olduğumuz kenttir. Tüm CHP’li kentlerin gözü İzmir’dedir. Aydınlık isteyen herkesin gözü İzmir’dedir. İzmir’den bu heyecanı tüm Türkiye’ye vermemiz lazım. Eş zamanlı kongre yapan tüm kentlere selam olsun. İzmir’den aydınlığı bekleyen tüm kentlere selam olsun” dedi.  "8 AY ARALIKSIZ ÇALIŞTIM" AK PARTİ ve yalakalarının muhalif olan her şeye savaş başlattığını ve terörist diye yaftalamak istediğinin altını çizen Aslanoğlu, “28 yıldır eylemlerini aralıksız sürdüren cumartesi annelerine tahammülleri yok. Bitecek bir gün bu zulüm. Bir gün mutlaka yeneceğiz. Bunu bin defa daha söyleyeceğiz. Yürüyeceğiz yeniden yaratılmanın coşkusu ile yürüyeceğiz çoğala çoğala. Biz mücadeleye devam edeceğiz. 8 ayda aralıksız çalıştım. Gece işyerlerini gezdik, sahurlara iftarlara katıldık. Göreve geldiğim ilk günlerde deprem oldu. Hem ilde hem de Osmaniye’de çalıştık. Seçim başladı bir saniyesini boş geçirmedik. Her sabaha 8.45’te toplantı ile başladık. Seçim bitti 1754 mahalle ve 30 ilçede seçimleri bitirdik. Birlik beraberlik içinde bunu yönettik.  Adaylığım sürecinde şahi tmisiniz çok çalıştığıma, dedim. Siz şahidiz dediniz. Tüm anlattığım süreçleri yönetmek zor. Benden öncekiler normal şartlarda bu kadar yoğun çalışmaz. Bu dönemde hemen hemen hepsini tamamladım. Yerel seçimlerde de seçilir görev alırsam, tüm seçimleri kısa ve sıkışık dönemde görmüş olacağım. Bu dönemde ziyaretime gelmek isteyen dostlara randevu veremedim. Görevim sabah yedine başladı gece yarısı bitti. Randevu veremediğim dostlar hakkınızı helal edin lütfen.  Bana görev verirseniz çok çalışacağım demesi önemli değil. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Çalıştım mı diye sorduğumda onaylanması ve hakkını teslim etmesi tüm yorgunluğu unutturuyor.” diye konuştu. "KILIÇDAROĞLU'NUN ARKASINDAYIZ" CHP İzmir’in yenilenmesi gerektiğini söyleyen Aslanoğlu, “Sürecin en başında beri yüksek sesle haykırdım. Bu partinin genel başkanlık sorunu yoktur. Bu partinin verimli çalışmaya ihtiyacı vardır. Biz dimdik genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasındayız. En çok çalışanımız Kemal Kılıçdaroğlu7unu ayakta alkışlamaya devam ediyorum, sizleri. Dost da düşman da İzmir’deki birliği görüyor. Seçim günü twitter yıkılıyordu, “sana hakkım helaldir” ben de burdan aynısını söylüyorum. Sana hakkım helaldir Kemal Kılıçdaroğlu” diye konuştu.
CHP İzmir İl Kongresi’nde konuşan başkan adayı ve mevcut CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, kürsüye çıkarak adaylık konuşmasını gerçekleştirdi.

Aslanoğlu, “İzmir tüm Türkiye’ye umut olmalı. Çünkü İzmir kuruluşun ve kurtuluşun şehridir. İzmir Kemal Kılıçdaroğlu’na 2 milyon oy vermiş şehirdir. İzmir Erdoğan’a 1 milyon 20 bin oy fark atmış şehirdir. İzmir on yıllardır yerel iktidar olduğumuz kenttir. Tüm CHP’li kentlerin gözü İzmir’dedir. Aydınlık isteyen herkesin gözü İzmir’dedir. İzmir’den bu heyecanı tüm Türkiye’ye vermemiz lazım. Eş zamanlı kongre yapan tüm kentlere selam olsun. İzmir’den aydınlığı bekleyen tüm kentlere selam olsun” dedi. 

"8 AY ARALIKSIZ ÇALIŞTIM"

AK PARTİ ve yalakalarının muhalif olan her şeye savaş başlattığını ve terörist diye yaftalamak istediğinin altını çizen Aslanoğlu, “28 yıldır eylemlerini aralıksız sürdüren cumartesi annelerine tahammülleri yok. Bitecek bir gün bu zulüm. Bir gün mutlaka yeneceğiz. Bunu bin defa daha söyleyeceğiz. Yürüyeceğiz yeniden yaratılmanın coşkusu ile yürüyeceğiz çoğala çoğala. Biz mücadeleye devam edeceğiz. 8 ayda aralıksız çalıştım. Gece işyerlerini gezdik, sahurlara iftarlara katıldık. Göreve geldiğim ilk günlerde deprem oldu. Hem ilde hem de Osmaniye’de çalıştık. Seçim başladı bir saniyesini boş geçirmedik. Her sabaha 8.45’te toplantı ile başladık. Seçim bitti 1754 mahalle ve 30 ilçede seçimleri bitirdik. Birlik beraberlik içinde bunu yönettik. 

Adaylığım sürecinde şahi tmisiniz çok çalıştığıma, dedim. Siz şahidiz dediniz. Tüm anlattığım süreçleri yönetmek zor. Benden öncekiler normal şartlarda bu kadar yoğun çalışmaz. Bu dönemde hemen hemen hepsini tamamladım. Yerel seçimlerde de seçilir görev alırsam, tüm seçimleri kısa ve sıkışık dönemde görmüş olacağım. Bu dönemde ziyaretime gelmek isteyen dostlara randevu veremedim. Görevim sabah yedine başladı gece yarısı bitti. Randevu veremediğim dostlar hakkınızı helal edin lütfen. 

Bana görev verirseniz çok çalışacağım demesi önemli değil. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Çalıştım mı diye sorduğumda onaylanması ve hakkını teslim etmesi tüm yorgunluğu unutturuyor.” diye konuştu.

"KILIÇDAROĞLU'NUN ARKASINDAYIZ"

CHP İzmir’in yenilenmesi gerektiğini söyleyen Aslanoğlu, “Sürecin en başında beri yüksek sesle haykırdım. Bu partinin genel başkanlık sorunu yoktur. Bu partinin verimli çalışmaya ihtiyacı vardır. Biz dimdik genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasındayız. En çok çalışanımız Kemal Kılıçdaroğlu7unu ayakta alkışlamaya devam ediyorum, sizleri. Dost da düşman da İzmir’deki birliği görüyor. Seçim günü twitter yıkılıyordu, “sana hakkım helaldir” ben de burdan aynısını söylüyorum. Sana hakkım helaldir Kemal Kılıçdaroğlu” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.