Selin Karacehennem devasa rezidansta yaşıyor!

Magazin 29.05.2024 - 09:56, Güncelleme: 29.05.2024 - 09:56
 

Selin Karacehennem devasa rezidansta yaşıyor!

"Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programı, ünlü Psikolojik Danışman ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem'in evine konuk oldu. Devasa rezidansta yaşayan Karacehennem 4+1 evini gezdirdi. Evi ile ilgili de konuşan ünlü isim "Manzara güzel ama kapıyı açınca toz geliyor" dedi.
Evrim Akın'ın sunuculuğunu yaptığı 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programı her hafta bir ünlü ismin evine konuk oluyor. EVİNİ GEZDİRDİ Ünlü Psikolojik Danışman ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem evinin kapılarını ilk kez 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programına açtı. Ünlü ismin evinin kapı girişindeki saat ve tablolar oldukça göz kamaştırıcıydı... Evlilik tüyoları da veren Karacehennem, "Bir erkek sizi istemiyorsa ne evlenir ne de arkadaşlık eder. Erkekler evlenene kadar çektiriyorlar, evlendikten sonra yumuşuyorlar" ifadelerini kullandı. Ünlü ismin oturma odası oldukça sade ve şık... Bej ve pastel tonları hakim olan odada bulunan boydan boya tablo dikkat çeken başka bir ayrıntı. Modern mobilya seçimleriyle dekore edilen oturma odasında taşlı bir avize kullanılmış. Oturma odasının diğer kısmında ise yemek masası ve cam önüne koyulan bir koltuk bulunuyor. Camdan bakan Evrim Akın "İstanbul kanatlarımın altında" deyince Selin Karacehennem, "Manzara güzel ama kapıyı açınca içeri toz geliyor" dedi. Grilerin hakim olduğu yatak odasında mor detaylara yer verilmiş. Yatak örtüsü mor, sandalyesi mor... Yatağın tam karşısında makyaj aynası bulunuyor. Ünlü ismin 4+1 rezidansının mutfağı evin diğer bölümlerine oranla daha pastel tonlarından oluşuyor. Bej mutfak dolapları, krem rengi masa örtüsü ve bej duvarlar oldukça sade...
"Evrim Akın ile Ev Gezmesi" programı, ünlü Psikolojik Danışman ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem'in evine konuk oldu. Devasa rezidansta yaşayan Karacehennem 4+1 evini gezdirdi. Evi ile ilgili de konuşan ünlü isim "Manzara güzel ama kapıyı açınca toz geliyor" dedi.

Evrim Akın'ın sunuculuğunu yaptığı 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programı her hafta bir ünlü ismin evine konuk oluyor.

EVİNİ GEZDİRDİ

Ünlü Psikolojik Danışman ve Evlilik Terapisti Selin Karacehennem evinin kapılarını ilk kez 'Evrim Akın İle Ev Gezmesi' programına açtı.

Ünlü ismin evinin kapı girişindeki saat ve tablolar oldukça göz kamaştırıcıydı...

Evlilik tüyoları da veren Karacehennem, "Bir erkek sizi istemiyorsa ne evlenir ne de arkadaşlık eder. Erkekler evlenene kadar çektiriyorlar, evlendikten sonra yumuşuyorlar" ifadelerini kullandı.

Ünlü ismin oturma odası oldukça sade ve şık... Bej ve pastel tonları hakim olan odada bulunan boydan boya tablo dikkat çeken başka bir ayrıntı.

Modern mobilya seçimleriyle dekore edilen oturma odasında taşlı bir avize kullanılmış.

Oturma odasının diğer kısmında ise yemek masası ve cam önüne koyulan bir koltuk bulunuyor.

Camdan bakan Evrim Akın "İstanbul kanatlarımın altında" deyince Selin Karacehennem, "Manzara güzel ama kapıyı açınca içeri toz geliyor" dedi.

Grilerin hakim olduğu yatak odasında mor detaylara yer verilmiş. Yatak örtüsü mor, sandalyesi mor... Yatağın tam karşısında makyaj aynası bulunuyor.

Ünlü ismin 4+1 rezidansının mutfağı evin diğer bölümlerine oranla daha pastel tonlarından oluşuyor. Bej mutfak dolapları, krem rengi masa örtüsü ve bej duvarlar oldukça sade...

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.