Özgür Özel: İzmir seçmeni yıllardır partiyi sırtında taşıdı

Politika 22.02.2024 - 10:13, Güncelleme: 22.02.2024 - 11:20
 

Özgür Özel: İzmir seçmeni yıllardır partiyi sırtında taşıdı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçimler yaklaşırken partideki değişim sürecini Halk Tv'de İsmail Küçükkaya'ya anlattı.
Özgür Özel, "İzmir değişim istiyordu, biz onu gerçekleştirdik. İzmir seçmeni yıllardır bu partiyi sırtında taşıdı.  İzmir seçmeninin notu çok kıttır. Sokakta değişim için büyük bir memnuniyet var" CHP Lider Özgür Özel, büyükşehir adayı Cemil Tugay'a övgüler yağdırırken, kaybetme riski olup olmadığına da şöyle yanıt verdi; “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız çok iyi bir yönetici. Sürdürülebilir belediyecilik uygulamalarını yapan tek kişi. Karşıyaka'da memnuniyet anketine bakıyoruz inanılmaz derecede bir memnuniyetin olduğu biri. Sütte leke var onda leke yok. Göreceksiniz bundan 2 yıl sonra İzmir'e neler yaptığını… İzmir CHP'nin amiral gemisi olan bir yer. Biz İzmir'de ikinci yüzyılın devrimini yaptık. Aday gösterilmeyen arkadaşlarla telefonla görüştüm, kırgınlıklar olabilir, hak da veriyorum. Kimseyi kötü olduğu için aday yapmadık değil. Biz İzmir'in beklenti anketlerine baktık. İzmir bir değişim istiyor. İzmir, notu en kıt seçmen. Çünkü çok haklılar. Yıllardır partiyi sırtında taşıyor seçmen. İzmir, bir değişim istiyordu, biz bunu gerçekleştirdik. 9 tane kadın. Bugüne kadar İzmir'de 6 kadın belediye başkanı olmuş. Biz 9 kadın aday gösterdik. 9'u da seçilecek”
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçimler yaklaşırken partideki değişim sürecini Halk Tv'de İsmail Küçükkaya'ya anlattı.

Özgür Özel, "İzmir değişim istiyordu, biz onu gerçekleştirdik. İzmir seçmeni yıllardır bu partiyi sırtında taşıdı.  İzmir seçmeninin notu çok kıttır. Sokakta değişim için büyük bir memnuniyet var"

CHP Lider Özgür Özel, büyükşehir adayı Cemil Tugay'a övgüler yağdırırken, kaybetme riski olup olmadığına da şöyle yanıt verdi;

“İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız çok iyi bir yönetici. Sürdürülebilir belediyecilik uygulamalarını yapan tek kişi. Karşıyaka'da memnuniyet anketine bakıyoruz inanılmaz derecede bir memnuniyetin olduğu biri. Sütte leke var onda leke yok. Göreceksiniz bundan 2 yıl sonra İzmir'e neler yaptığını…

İzmir CHP'nin amiral gemisi olan bir yer. Biz İzmir'de ikinci yüzyılın devrimini yaptık. Aday gösterilmeyen arkadaşlarla telefonla görüştüm, kırgınlıklar olabilir, hak da veriyorum. Kimseyi kötü olduğu için aday yapmadık değil. Biz İzmir'in beklenti anketlerine baktık. İzmir bir değişim istiyor. İzmir, notu en kıt seçmen. Çünkü çok haklılar. Yıllardır partiyi sırtında taşıyor seçmen. İzmir, bir değişim istiyordu, biz bunu gerçekleştirdik. 9 tane kadın. Bugüne kadar İzmir'de 6 kadın belediye başkanı olmuş. Biz 9 kadın aday gösterdik. 9'u da seçilecek”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.