Nihat Hatipoğlu'ndan sorulan piercing sorusuna bomba yanıt!

Magazin 26.03.2024 - 10:39, Güncelleme: 26.03.2024 - 10:39
 

Nihat Hatipoğlu'ndan sorulan piercing sorusuna bomba yanıt!

Ramazan denince televizyon seyircisi için akla gelen ilk isimlerden biri Nihat Hatipoğlu oluyor. Hatipoğlu, sunduğu İftar programında sorulan piercing sorusuna yanıt verdi. Ünlü sunucunun verdiği yanıt gündem oldu.
Nihat Hatipoğlu yaptığı açıklamalar ve sorulara verdiği yanıtlarla sık sık adından söz ettiriyor. YANITI GÜNDEM OLDU Ramazan denince artık akıllara gelen ilk isimlerden biri Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu oluyor. Hatipoğlu, bu yıl da "Nihat Hatipoğlu ile İftar" ve "Nihat Hatipoğlu ile Sahur" programlarıyla yayın akışındaki yerini alıyor. Hatipoğlu, programda sorulan sorular ve verdiği cevaplarla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. Son olarak Nihat Hatipoğlu ile İftar programında Famile Alparslan'ın sorduğu soru gündem oldu. Hatipoğlu'na 'Piercing abdeste engel midir?' diye sordu. Hatipoğlu'nun verdiği yanıt hem soruyu soranı hem de stüdyodakileri güldürdü. "Nihat Hatipoğlu piercing'i nerene takıyorsun" diye sordu.  Alparslan, "Burnuma ve kulağıma takıyorum" yanıtını verdi. Hatipoğlu, soruya şu şekilde cevap verdi: "Burnuna niye takıyorsun ben onu anlamadım. Beni bağışlayın, lütfen bazen öyle söylüyorum, küstahlık olarak görmeyin gençler. Burnunu temizlemekte insan zorlanır. Bi de orada mikrop kapma ihtimali daha yüksektir. Mikropa açık bir yer. Dile takmakta tehlikeli mikrop kapma yeridir. Allah zaten insanı güzel yaratmış. Bazen botoks yapıyorlar. Öyle botokslar yapıyorlar ki gülüyor mu? Ağlıyor mu? anlaşılmıyor. Piercing abdest aldığınızda su piercing altına giriyorsa abdeste, namaza, oruca hiç bir ibadete engel değildir. Gerisi sana kalmış."
Ramazan denince televizyon seyircisi için akla gelen ilk isimlerden biri Nihat Hatipoğlu oluyor. Hatipoğlu, sunduğu İftar programında sorulan piercing sorusuna yanıt verdi. Ünlü sunucunun verdiği yanıt gündem oldu.

Nihat Hatipoğlu yaptığı açıklamalar ve sorulara verdiği yanıtlarla sık sık adından söz ettiriyor.

YANITI GÜNDEM OLDU

Ramazan denince artık akıllara gelen ilk isimlerden biri Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu oluyor.

Hatipoğlu, bu yıl da " Nihat Hatipoğlu ile İftar" ve " Nihat Hatipoğlu ile Sahur" programlarıyla yayın akışındaki yerini alıyor.

Hatipoğlu, programda sorulan sorular ve verdiği cevaplarla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor.

Son olarak Nihat Hatipoğlu ile İftar programında Famile Alparslan'ın sorduğu soru gündem oldu.

Hatipoğlu'na 'Piercing abdeste engel midir?' diye sordu. Hatipoğlu'nun verdiği yanıt hem soruyu soranı hem de stüdyodakileri güldürdü.

" Nihat Hatipoğlu piercing'i nerene takıyorsun" diye sordu.  Alparslan, "Burnuma ve kulağıma takıyorum" yanıtını verdi.

Hatipoğlu, soruya şu şekilde cevap verdi:

"Burnuna niye takıyorsun ben onu anlamadım. Beni bağışlayın, lütfen bazen öyle söylüyorum, küstahlık olarak görmeyin gençler. Burnunu temizlemekte insan zorlanır. Bi de orada mikrop kapma ihtimali daha yüksektir. Mikropa açık bir yer. Dile takmakta tehlikeli mikrop kapma yeridir. Allah zaten insanı güzel yaratmış. Bazen botoks yapıyorlar. Öyle botokslar yapıyorlar ki gülüyor mu? Ağlıyor mu? anlaşılmıyor. Piercing abdest aldığınızda su piercing altına giriyorsa abdeste, namaza, oruca hiç bir ibadete engel değildir. Gerisi sana kalmış."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.