Netflix’te en çok izlenenler belli oldu!

Kültür Sanat 24.03.2024 - 17:26, Güncelleme: 24.03.2024 - 17:26
 

Netflix’te en çok izlenenler belli oldu!

Dijital yayın platformu Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen yapımları listesi güncellendi. Top 10 listesinde dört Türk yapımı yer aldı.
Netflix'te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 11-17 Mart 2024 haftasında en çok izlenen yapımlar belli oldu. Top 10 listesine son hafta dört Türk yapımı damga vurdu. İşte geçtiğimiz hafta Netflix Türkiye’de en çok izlenen filmler... 10 - Adalet 2 Ölümcül becerileriyle yargı dağıtan eski DIA ajanı Robert McCall bu kez de bir zamanlar birlikte çalıştığı yakın bir arkadaşının intikamını almak için kolları sıvıyor. 9 - Kod 8: 2. Kısım Özel güçleri olan insanların baskı gördüğü bir şehirde eski bir suçlu, yolsuz bir polisten korumaya çalıştığı genç için nefret ettiği uyuşturucu baronundan yardım ister. 8- Piranha Victoria Gölü'nün tabanında bir deprem nedeniyle boşluk oluşunca, etçil pirana sürüleri su yataklarından çıkarak gölü kanlı bir ölüm tuzağına dönüştürür. 7- Dehşet Kapanı Beş üniversite öğrencisi hafta sonu eğlenmek için gözlerden uzak bir kulübeye gider. Ama burada akılalmaz sonuçlara yol açan, dehşet verici saldırılarla yüz yüze gelirler. 6- Kuru Otlar Üstüne Ücra bir kasabadaki zorunlu görevinin bitmesine az bir süre kala öğrencisini taciz etmekle suçlanan Samet, düştüğü bu karanlıktan meslektaşı Nuray'a tutunarak çıkmaya çalışır. 5- Tepki Charlie zihin gücüyle yangın çıkarabilen genç bir kızdır. Ancak karanlık odaklar, büyüdükçe bu gücü de artan genç kızın ve ailesinin peşine düşer. 4- Hep Yek: Düğün İstanbul'da hapisten firar eden Altan ve Gürkan, İç Anadolu'nun en büyük mafya babasının kızını düğünden kaçırarak yine ortalığı birbirine katar. 3- İrlanda Rüyası Hayallerindeki erkek ile en yakın arkadaşının evlenmesine günler kala İrlanda'daki kadim kayanın üzerinde gerçek aşkı bulmak için tuttuğu dilek Maddie'nin kaderini değiştirir. 2- Romantik Hırsız Peşine düştüğü sanat eseri hırsızının eski sevgilisi olduğunu öğrenen bir Interpol ajanı, onu suçüstü yakalamak için bir plan yapar. 1- Damsel Yakışıklı bir prensle evlenen genç bir kadın, ateş soluyan bir ejderhaya kurban olarak sunulunca kendisini zorlu bir ölüm kalım mücadelesinin içinde bulur.
Dijital yayın platformu Netflix Türkiye’de haftanın en çok izlenen yapımları listesi güncellendi. Top 10 listesinde dört Türk yapımı yer aldı.

Netflix'te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 11-17 Mart 2024 haftasında en çok izlenen yapımlar belli oldu. Top 10 listesine son hafta dört Türk yapımı damga vurdu.

İşte geçtiğimiz hafta Netflix Türkiye’de en çok izlenen filmler...

10 - Adalet 2
Ölümcül becerileriyle yargı dağıtan eski DIA ajanı Robert McCall bu kez de bir zamanlar birlikte çalıştığı yakın bir arkadaşının intikamını almak için kolları sıvıyor.

9 - Kod 8: 2. Kısım
Özel güçleri olan insanların baskı gördüğü bir şehirde eski bir suçlu, yolsuz bir polisten korumaya çalıştığı genç için nefret ettiği uyuşturucu baronundan yardım ister.

8- Piranha
Victoria Gölü'nün tabanında bir deprem nedeniyle boşluk oluşunca, etçil pirana sürüleri su yataklarından çıkarak gölü kanlı bir ölüm tuzağına dönüştürür.

7- Dehşet Kapanı
Beş üniversite öğrencisi hafta sonu eğlenmek için gözlerden uzak bir kulübeye gider. Ama burada akılalmaz sonuçlara yol açan, dehşet verici saldırılarla yüz yüze gelirler.

6- Kuru Otlar Üstüne
Ücra bir kasabadaki zorunlu görevinin bitmesine az bir süre kala öğrencisini taciz etmekle suçlanan Samet, düştüğü bu karanlıktan meslektaşı Nuray'a tutunarak çıkmaya çalışır.

5- Tepki
Charlie zihin gücüyle yangın çıkarabilen genç bir kızdır. Ancak karanlık odaklar, büyüdükçe bu gücü de artan genç kızın ve ailesinin peşine düşer.

4- Hep Yek: Düğün
İstanbul'da hapisten firar eden Altan ve Gürkan, İç Anadolu'nun en büyük mafya babasının kızını düğünden kaçırarak yine ortalığı birbirine katar.

3- İrlanda Rüyası
Hayallerindeki erkek ile en yakın arkadaşının evlenmesine günler kala İrlanda'daki kadim kayanın üzerinde gerçek aşkı bulmak için tuttuğu dilek Maddie'nin kaderini değiştirir.

2- Romantik Hırsız
Peşine düştüğü sanat eseri hırsızının eski sevgilisi olduğunu öğrenen bir Interpol ajanı, onu suçüstü yakalamak için bir plan yapar.

1- Damsel
Yakışıklı bir prensle evlenen genç bir kadın, ateş soluyan bir ejderhaya kurban olarak sunulunca kendisini zorlu bir ölüm kalım mücadelesinin içinde bulur.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.