Nava Konak'ta yılın fırsatı

Güncel 21.03.2024 - 10:06, Güncelleme: 21.03.2024 - 10:09
 

Nava Konak'ta yılın fırsatı

İzmir'in en özel projeleri arasında yer alan Nava Konak, ev sahibi olmak isteyenlere yılın fırsatını sundu.
İzmir'in tam kalbinde, şehrin en çok gelişen ve değerlenen bölgesi Konak'ta hayata geçirilen Nava Konak, Eylül ayında sahiplerine teslim edilecek. 5 bin 112 metrekare alan üzerinde konumlandırılan ofis, konut ve mağaza konseptiye tasarlanan Nava Konak, 25 katlı ve 174 bağımsız bölümden oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlilik gösteren daire seçenekleriyle yatırımcıların gözdesi haline gelen Nava Konak, özellikle İzmirlilerin sevdiği balkonlarıyla dikkat çekiyor.  ŞİMDİ ALAN KAZANACAK Nava Konak, yılın fırsatını ise kişiye özel hazırladı. Dileyen 12 ay vadeyle yüzde sıfır, dileyen ise 60 ay vadeyle yüzde 1.99 faiz oranlarıyla ve kişiye özel ödeme planlarıyla ev sahibi olabilecek. Her yere yakın lokasyonuyla birçok hastane, kamu kurumu, üniversite ve ulaşım noktalarının yanı başında olan projeye yatırım yapanlar, İzmir'in muhteşem şehir hayatını evine taşıyacak hem yatırımdan hem de zamandan kazanacak. Navac Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Başar, konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçenekler sunduklarını belirterek "Eylül ayında tamamlanacak ve yaşamın başlayacağı Nava Konak'ta şimdi ev sahibi olmanın tam zamanı. Çünkü bugün alan, aldığı gün itibariyle kazançlı olacak" dedi.
İzmir'in en özel projeleri arasında yer alan Nava Konak, ev sahibi olmak isteyenlere yılın fırsatını sundu.

İzmir'in tam kalbinde, şehrin en çok gelişen ve değerlenen bölgesi Konak'ta hayata geçirilen Nava Konak, Eylül ayında sahiplerine teslim edilecek. 5 bin 112 metrekare alan üzerinde konumlandırılan ofis, konut ve mağaza konseptiye tasarlanan Nava Konak, 25 katlı ve 174 bağımsız bölümden oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlilik gösteren daire seçenekleriyle yatırımcıların gözdesi haline gelen Nava Konak, özellikle İzmirlilerin sevdiği balkonlarıyla dikkat çekiyor. 

ŞİMDİ ALAN KAZANACAK

Nava Konak, yılın fırsatını ise kişiye özel hazırladı. Dileyen 12 ay vadeyle yüzde sıfır, dileyen ise 60 ay vadeyle yüzde 1.99 faiz oranlarıyla ve kişiye özel ödeme planlarıyla ev sahibi olabilecek. Her yere yakın lokasyonuyla birçok hastane, kamu kurumu, üniversite ve ulaşım noktalarının yanı başında olan projeye yatırım yapanlar, İzmir'in muhteşem şehir hayatını evine taşıyacak hem yatırımdan hem de zamandan kazanacak. Navac Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Başar, konut sahibi olmak isteyenler için farklı seçenekler sunduklarını belirterek "Eylül ayında tamamlanacak ve yaşamın başlayacağı Nava Konak'ta şimdi ev sahibi olmanın tam zamanı. Çünkü bugün alan, aldığı gün itibariyle kazançlı olacak" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.