Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin hastaneye kaldırıldı

Güncel 02.08.2023 - 14:25, Güncelleme: 02.08.2023 - 14:52
 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin hastaneye kaldırıldı

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, katıldığı yerel bir televizyon programında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
CHP’li Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, katıldığı televizyon programının canlı yayınında fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Engin’in Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi. Hastanede yapılan tetkiklerin ardından Başkan Engin, yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedbir amaçlı entübe edildi. "BAŞKANIMIZIN DURUMU İYİ" Narlıdere Belediyesi'nden başkan engin'in rahatsızlığıyla ilgili açıklama geldi. Açıklama şöyle; "Bugün katıldığı bir canlı yayın sırasında rahatsızlanan Belediye Başkanımız Ali Engin, tedbir amaçlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Müşade altında tutulan ve tetkileri devam eden Başkanımız Ali Engin’in hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz."
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, katıldığı yerel bir televizyon programında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

CHP’li Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, katıldığı televizyon programının canlı yayınında fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı.

Engin’in Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.

Hastanede yapılan tetkiklerin ardından Başkan Engin, yoğun bakım ünitesine kaldırılarak tedbir amaçlı entübe edildi.

"BAŞKANIMIZIN DURUMU İYİ"

Narlıdere Belediyesi'nden başkan engin'in rahatsızlığıyla ilgili açıklama geldi.

Açıklama şöyle; "Bugün katıldığı bir canlı yayın sırasında rahatsızlanan Belediye Başkanımız Ali Engin, tedbir amaçlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır. Müşade altında tutulan ve tetkileri devam eden Başkanımız Ali Engin’in hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.