Merih Demiral’ın heykeli dikilecek

Güncel 05.07.2024 - 15:34, Güncelleme: 05.07.2024 - 15:34
 

Merih Demiral’ın heykeli dikilecek

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, UEFA'nın 2 maç ceza verdiği Merih Demiral'ın heykel dikme kararı aldığını duyurdu.
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yaptığı Bozkurt işaretiyle UEFA tarafından 2 maç ceza alan Merih Demiral’ın heykelini dikeceğini açıkladı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Merih Demiral’a verilen cezayı şiddetle ve nefretle kınıyorum! Bu cezayı engelleyemeyen Futbol Federasyonunu lanetliyorum.Size söz Merih Demiral’ın BOZKURT işareti yapan heykelini Bolu’ya dikeceğim! Hadi bakalım Avrupa bana da ceza yazsın bakalım!!!”
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, UEFA'nın 2 maç ceza verdiği Merih Demiral'ın heykel dikme kararı aldığını duyurdu.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yaptığı Bozkurt işaretiyle UEFA tarafından 2 maç ceza alan Merih Demiral’ın heykelini dikeceğini açıkladı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“Merih Demiral’a verilen cezayı şiddetle ve nefretle kınıyorum! Bu cezayı engelleyemeyen Futbol Federasyonunu lanetliyorum.Size söz Merih Demiral’ın BOZKURT işareti yapan heykelini Bolu’ya dikeceğim! Hadi bakalım Avrupa bana da ceza yazsın bakalım!!!”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.