Menderes’te özel bir gün

Yerel 13.05.2023 - 18:29, Güncelleme: 13.05.2023 - 18:29
 

Menderes’te özel bir gün

Menderes Belediyesi tarafından engelliler haftası kapsamında çocuklara yönelik mutfak atölyesi etkinliği gerçekleştirildi.
Engelliler Haftası kapsamında Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından engelli çocuklara yönelik etkinlik gerçekleştirildi. İlçede yer alan özel eğitim kurumlarında eğitim gören çocukların katıldığı mutfak atölyesi etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.  Başkan V. Özkan da mutfakta  Sunis Otel’de yapılan ve Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan'ın da katıldığı etkinlikte öğrenciler ilk olarak minik şefler atölyesine katılarak usta şeflerle birlikte hamur işi yiyecekler yaptı. Ardından sinema gösterimi gerçekleşirken etkinlik minik şeflerin yaptığı ürünlerin ikram edilmesi ve sertifika töreniyle son buldu.  Engelsiz Menderes  Etkinlikle ilgili konuşan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’Hayata engel yok düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bu düşünceylede engelsiz Menderes için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu özel etkinlikle de engelli çocuklarımızla unutulmaz bir gün yaşadık. Bir gün değil her gün onların yanındayız. Engelli vatandaşlarımızın da sesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
Menderes Belediyesi tarafından engelliler haftası kapsamında çocuklara yönelik mutfak atölyesi etkinliği gerçekleştirildi.

Engelliler Haftası kapsamında Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından engelli çocuklara yönelik etkinlik gerçekleştirildi. İlçede yer alan özel eğitim kurumlarında eğitim gören çocukların katıldığı mutfak atölyesi etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. 

Başkan V. Özkan da mutfakta 

Sunis Otel’de yapılan ve Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan'ın da katıldığı etkinlikte öğrenciler ilk olarak minik şefler atölyesine katılarak usta şeflerle birlikte hamur işi yiyecekler yaptı. Ardından sinema gösterimi gerçekleşirken etkinlik minik şeflerin yaptığı ürünlerin ikram edilmesi ve sertifika töreniyle son buldu. 

Engelsiz Menderes 

Etkinlikle ilgili konuşan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’Hayata engel yok düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bu düşünceylede engelsiz Menderes için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu özel etkinlikle de engelli çocuklarımızla unutulmaz bir gün yaşadık. Bir gün değil her gün onların yanındayız. Engelli vatandaşlarımızın da sesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.