Menderes sahilleri yaza hazırlanıyor

Güncel 03.06.2024 - 09:05, Güncelleme: 03.06.2024 - 10:47
 

Menderes sahilleri yaza hazırlanıyor

Menderes Belediyesi sahil bölgesini turizm sezonuna hazırlamak için kolları sıvadı.
Menderes Belediyesi sahil bölgesinde yaz sezonu hazırlıklarını hızlandırdı. Çevre düzenlemesi kapsamında ot temizliği ve ile tabela, yönlendirme ve uyarı levhalarında yenileme çalışmaları yapılırken, ilaçlama çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.  Yoğun çalışma Temizlik işleri müdürlüğü ve park bahçeler müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında ot temizliği ile haşerelere karşı ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğü ekipleri tarafından ise tabelalar yenileniyor. Tüm sahil bölgesinde eskiyen tabelalar sökülerek yerine yenileri yapılıyor. Uyarı tabelaları düzenlenerek daha okunaklı hale getiriliyor. Özel ilgi Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek; “Sahil bölgemiz için özel ve özenli bir çalışma yürütüyoruz. Yaklaşan yaz sezonu ile birlikte oluşabilecek haşere yoğunlaşmasına karşı önlemlerimizi alıyoruz. Tabelaları da yenileyerek vatandaşlarımız için daha faydalı hale getirdik. Sahil bölgemizde çalışmalarımız devam edecek. Turizm bölgemiz bizim gözbebeğimiz. Bölgemize en iyi şekilde bakıp hak ettiği ilgiyi göstereceğiz. Turizm bölgemizi cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.
Menderes Belediyesi sahil bölgesini turizm sezonuna hazırlamak için kolları sıvadı.

Menderes Belediyesi sahil bölgesinde yaz sezonu hazırlıklarını hızlandırdı. Çevre düzenlemesi kapsamında ot temizliği ve ile tabela, yönlendirme ve uyarı levhalarında yenileme çalışmaları yapılırken, ilaçlama çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor. 

Yoğun çalışma
Temizlik işleri müdürlüğü ve park bahçeler müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında ot temizliği ile haşerelere karşı ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğü ekipleri tarafından ise tabelalar yenileniyor. Tüm sahil bölgesinde eskiyen tabelalar sökülerek yerine yenileri yapılıyor. Uyarı tabelaları düzenlenerek daha okunaklı hale getiriliyor.

Özel ilgi
Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek; “ Sahil bölgemiz için özel ve özenli bir çalışma yürütüyoruz. Yaklaşan yaz sezonu ile birlikte oluşabilecek haşere yoğunlaşmasına karşı önlemlerimizi alıyoruz. Tabelaları da yenileyerek vatandaşlarımız için daha faydalı hale getirdik. Sahil bölgemizde çalışmalarımız devam edecek. Turizm bölgemiz bizim gözbebeğimiz. Bölgemize en iyi şekilde bakıp hak ettiği ilgiyi göstereceğiz. Turizm bölgemizi cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.