Şok Misafir

Günay'da sahneye çıkan Deniz Seki, karşısında yeniden barıştığı Ali Turan'ı görünce gözlerine inanamadı. Ünlü popçu, futbolcu aşkının sürpriziyle kendinden geçti. Deniz Seki, gece boyu şarkılarını sevgilisine bakıp seslendirdi

Şok Misafir

 

Önceki akşam Günay'da sahne alan Deniz Seki'nin sürpriz bir konuğu vardı. Sahneye mini bir kıyafetle çıkan ünlü popçu, konuklar arasında 1 ay önce barıştığı sevgilisi Ali Turan'ı görünce gözlerine inanamadı. Antalyasporlu futbolcunun sürpriziyle kısa süreli bir şok yaşayan Deniz Seki, kendine gelince keyifli tavırlar sergiledi. 
 
MEKANDAN ARKA KAPIDAN ÇIKTI 
Ünlü popçu bütün aşk şarkılarını genç sevgilisinin gözlerine bakıp söyledi. Mekanda gazetecilerin olduğunu gören Ali Turan ise görüntü vermemek için akla karayı seçti. Sırtını gazetecilerin bulunduğu bölüme dönen genç futbolcu, Günay'ı da arka kapıdan terk etti. Ali Turan, bu sayede gazetecilere yüzünü göstermemeyi başardı.
 
AŞK DENiZ'i COŞTURDU
Kendisinden 16 yaş küçük sevgilisinin sürpriziyle şaşkınlık yaşayan Deniz Seki, kısa süre sonra kendine geldi. Yerinde duramayan Seki için; "Aşk yüzünü güldürdü" denildi.
 
BASINA SIRT DÖNDÜ
Mekanda gazetecilerin olduğunu bilen Ali Turan, arka taraftaki bir masada oturdu. Futbolcu, görüntü alınmasını önlemek için de gazetecilerin bulunduğu bölüme sırtını dönüp oturdu.
 
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2012, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER