Kemalpaşa yeni çevreyolunda sona doğru

Yerel 09.07.2024 - 12:02, Güncelleme: 09.07.2024 - 12:08
 

Kemalpaşa yeni çevreyolunda sona doğru

Kemalpaşa Belediyesi, ilçenin altyapısını iyileştirmek ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
İlçede yaklaşık üç aydır yoğun şekilde devam eden 2. Çevre Yolu çalışmalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde sürdürüyor. Çevreyolu projesi kapsamında, belirlenen güzergah üzerindeki toplam 7 yapı yıkılarak asfalt serim işlemlerine başlandı. Önümüzdeki günlerde yol güzergahı üzerinde bulunan 6 yapının daha yıkım işlemleri Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışmaları ile tamamlanacak. UZLAŞMA SAĞLANAMAYAN YAPILAR İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR Çevreyolu projesinde uzlaşma sağlanamayan 8 bina sahibi ile görüşmeler sürüyor. Göreve geldiği günden itibaren, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve ilçenin altyapısını güçlendirmek için çalışmalarını titizlikle sürdüren Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, projelerin hızla tamamlanması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirtti. ‘DAHA YAŞANABİLİR BİR İLÇE' Kemalpaşa’yı daha yaşanabilir ve modern bir ilçe haline getirmek için var gücüyle çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, "Belediye olarak, ilçemizin gelişimi ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 2. Çevre Yolu projesi de bu çalışmalarımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Sütçüler yolundan Fersan’ın çıkışına kadar olan güzergah üzerindeki yıkım ve asfalt serim işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Önümüzdeki günlerde belediyemizin sorumluluğunda olan 6 yapının daha yıkımını gerçekleştireceğiz. Amacımız, bu süreci en kısa sürede tamamlayarak yeni çevre yolunu vatandaşlarımızın hizmetine sunmak. Kemalpaşa’yı daha modern bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
Kemalpaşa Belediyesi, ilçenin altyapısını iyileştirmek ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçede yaklaşık üç aydır yoğun şekilde devam eden 2. Çevre Yolu çalışmalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde sürdürüyor. Çevreyolu projesi kapsamında, belirlenen güzergah üzerindeki toplam 7 yapı yıkılarak asfalt serim işlemlerine başlandı. Önümüzdeki günlerde yol güzergahı üzerinde bulunan 6 yapının daha yıkım işlemleri Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin koordineli çalışmaları ile tamamlanacak.

UZLAŞMA SAĞLANAMAYAN YAPILAR İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
Çevreyolu projesinde uzlaşma sağlanamayan 8 bina sahibi ile görüşmeler sürüyor. Göreve geldiği günden itibaren, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve ilçenin altyapısını güçlendirmek için çalışmalarını titizlikle sürdüren Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, projelerin hızla tamamlanması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirtti.

‘DAHA YAŞANABİLİR BİR İLÇE'
Kemalpaşa’yı daha yaşanabilir ve modern bir ilçe haline getirmek için var gücüyle çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, "Belediye olarak, ilçemizin gelişimi ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 2. Çevre Yolu projesi de bu çalışmalarımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Sütçüler yolundan Fersan’ın çıkışına kadar olan güzergah üzerindeki yıkım ve asfalt serim işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Önümüzdeki günlerde belediyemizin sorumluluğunda olan 6 yapının daha yıkımını gerçekleştireceğiz. Amacımız, bu süreci en kısa sürede tamamlayarak yeni çevre yolunu vatandaşlarımızın hizmetine sunmak. Kemalpaşa’yı daha modern bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.