Kelly Brook'un seks itirafı gündemde!

Magazin 13.02.2024 - 14:43, Güncelleme: 13.02.2024 - 14:43
 

Kelly Brook'un seks itirafı gündemde!

Bir döneme damga vuran Kelly Brook, 40'lı yaşlarında vücuduna daha çok güvenmenin daha fazla sekse yol açtığını itiraf etti. Kıvrımlarıyla barışık olduğunu söyleyen Brook itirafıyla sosyal medyayı salladı.
Bir döneme seks sembolü olarak damga vuran Kelly Brook yıllarca süren güvensizlikten sonra kıvrımlarıyla barıştı. Brook evlendikten sonra daha sakin bir hayat yaşamaya başladı ve itiraflarıyla gündeme geldi. Asıl adı Kelly Ann Parsons olan İngiliz model, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Kelly Brook seksiliğiyle ve kıvrımlarıyla hafızalara kazınan bir isim. "KOCAM KALÇALARIMI SEVİYOR" Doksanlı yıllardaki pin-up fotoğraf çekimleri sayesinde bir seks sembolü olarak kabul edilen model Jeremy Parisi ile seks hayatına dair itirafıyla gündeme geldi. Kelly Brook, vücuduna her zamankinden daha fazla güvendiğini ve bunun kocası Jeremy Parisi ile daha fazla seks yapmasına yol açtığını açıklayarak ekledi: Kendimle mutluyum ve kendime güveniyorum ve kilomda dalgalanmalar olsa da kocamın bunu fark ettiğini sanmıyorum... Eğer kendinizi iyi hissederseniz bu sadece daha fazla sekse yol açabilir!" Model ayrıca "Jeremy İtalyan olduğu için büyük kalçaları ve memeleri seviyor - yani bu konuda endişelenmeme gerek yok!" dedi. 44 yaşındaki model aktif olarak kilo vermeye çalışmadığını, sadece sahip olduğu vücudu korumaya çalıştığını söyledi. Model "Sıfır beden olmak istemiyorum. Kendime ulaşılamayacak hedefler koymak istemiyorum. Önemli olan şu anda kendimin en iyi versiyonu olmak. Ben bir Aşk Adası yıldızı değilim olmak da istemiyorum" dedi.
Bir döneme damga vuran Kelly Brook, 40'lı yaşlarında vücuduna daha çok güvenmenin daha fazla sekse yol açtığını itiraf etti. Kıvrımlarıyla barışık olduğunu söyleyen Brook itirafıyla sosyal medyayı salladı.

Bir döneme seks sembolü olarak damga vuran Kelly Brook yıllarca süren güvensizlikten sonra kıvrımlarıyla barıştı. Brook evlendikten sonra daha sakin bir hayat yaşamaya başladı ve itiraflarıyla gündeme geldi.

Asıl adı Kelly Ann Parsons olan İngiliz model, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Kelly Brook seksiliğiyle ve kıvrımlarıyla hafızalara kazınan bir isim.

"KOCAM KALÇALARIMI SEVİYOR"

Doksanlı yıllardaki pin-up fotoğraf çekimleri sayesinde bir seks sembolü olarak kabul edilen model Jeremy Parisi ile seks hayatına dair itirafıyla gündeme geldi.

Kelly Brook, vücuduna her zamankinden daha fazla güvendiğini ve bunun kocası Jeremy Parisi ile daha fazla seks yapmasına yol açtığını açıklayarak ekledi:

Kendimle mutluyum ve kendime güveniyorum ve kilomda dalgalanmalar olsa da kocamın bunu fark ettiğini sanmıyorum... Eğer kendinizi iyi hissederseniz bu sadece daha fazla sekse yol açabilir!"

Model ayrıca "Jeremy İtalyan olduğu için büyük kalçaları ve memeleri seviyor - yani bu konuda endişelenmeme gerek yok!" dedi.

44 yaşındaki model aktif olarak kilo vermeye çalışmadığını, sadece sahip olduğu vücudu korumaya çalıştığını söyledi.

Model "Sıfır beden olmak istemiyorum. Kendime ulaşılamayacak hedefler koymak istemiyorum. Önemli olan şu anda kendimin en iyi versiyonu olmak. Ben bir Aşk Adası yıldızı değilim olmak da istemiyorum" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.