Karşıyaka'yı tüzük zorluyor

Spor 22.05.2024 - 13:00, Güncelleme: 22.05.2024 - 14:54
 

Karşıyaka'yı tüzük zorluyor

OLAĞAN genel kurulunu 1 Haziran Cumartesi günü toplayacak İzmir temsilcisi Karşıyaka Spor Kulübü'nde yeni tüzükteki madde yönetim oluşturma telaşında potansiyel adayları zorluyor.
Yeşil-kırmızılılarda geçen ekim ayında yenilenen tüzüğe göre başkan adayları listelerini genel kurulun ilan edilen ilk tarihinden 1 gün önce mesai bitimine kadar divan kuruluna sunmak zorunda. Tüzüğe göre adayların 1 başkan adayı, 14 asil, 10 yedekten oluşan toplam 25 kişilik yönetim listelerini kongrenin ilk tarihi olarak ilan edilen 25 Mayıs'tan 1 gün önce 24 Mayıs Cuma mesai bitimine kadar divana sunmaları gerekiyor. Kaf-Kaf'ta seçime tek aday olarak girmesi beklenen Başkan İlker Ergüllü, adaylığını resmen açıklamasa da mali olarak güçlü bir yönetim oluşturmak için çalışmalarını sürdürürken, listenin 1 hafta önceden divana teslim edilmek zorunda olması zamanını kısıtlıyor. Karşıyaka'da seçimde başka bir liste çıkması ise beklenmiyor.
OLAĞAN genel kurulunu 1 Haziran Cumartesi günü toplayacak İzmir temsilcisi Karşıyaka Spor Kulübü'nde yeni tüzükteki madde yönetim oluşturma telaşında potansiyel adayları zorluyor.

Yeşil-kırmızılılarda geçen ekim ayında yenilenen tüzüğe göre başkan adayları listelerini genel kurulun ilan edilen ilk tarihinden 1 gün önce mesai bitimine kadar divan kuruluna sunmak zorunda. Tüzüğe göre adayların 1 başkan adayı, 14 asil, 10 yedekten oluşan toplam 25 kişilik yönetim listelerini kongrenin ilk tarihi olarak ilan edilen 25 Mayıs'tan 1 gün önce 24 Mayıs Cuma mesai bitimine kadar divana sunmaları gerekiyor.

Kaf-Kaf'ta seçime tek aday olarak girmesi beklenen Başkan İlker Ergüllü, adaylığını resmen açıklamasa da mali olarak güçlü bir yönetim oluşturmak için çalışmalarını sürdürürken, listenin 1 hafta önceden divana teslim edilmek zorunda olması zamanını kısıtlıyor. Karşıyaka'da seçimde başka bir liste çıkması ise beklenmiyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.