Kalben'in gizli görüntüleri ortaya çıktı! Yakın arkadaşı videoya çekip...

Magazin 17.05.2024 - 10:14, Güncelleme: 17.05.2024 - 10:14
 

Kalben'in gizli görüntüleri ortaya çıktı! Yakın arkadaşı videoya çekip...

Sahne tarzı ve ilginç dansları ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Kalben, geçtiğimiz günlerde Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmış ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. Evinde 15 gram uyuşturu bulunan ünlü isme yapılan baskına dair yeni detaylar ortaya çıktı.
İlginç dansları ve sahne tarzıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Kalben, Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmiş ve daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Ünlü şarkıcının evine yapılan baskında 3 parça halinde toplam ağırlığı 15 gram olan uyuşturucu skunk ele geçirilmişti. Operasyona dair yeni detaylar ortaya çıktı. GİZLİ GÖRÜNTÜLERİ İFŞA OLDU Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre; Kalben'in ikametine yapılan operasyonun arkasında İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yapılan bir ihbarda Kalben'in yurtdışında iken kokain isimli uyuşturucu maddeyi kullanırken gizlice çekilmiş bir videosunun gönderildiği öğrenildi. Söz konusu ihbarda ünlü şarkıcının uyuşturucu madde satışı yaptığı iddia edilince emniyetin düğmeye bastığı belirlendi. ÜNLÜLERE UYUŞTURUCU TEMİN EDİYOR İhbarcının emniyete gönderdiği dilekçede, 'Şarkıcı Kalben Sağdıç uyuşturucu kullanıyor ve çevresine para karşılığı dağıtım yapıyor." şeklinde devam eden ihbarda asıl uyuşturucuyu getiren kişilerin ismini de verirken, ünlü şarkıcının yine magazin dünyasında tanınan birçok kişiye uyuşturucu madde sağladığını belirtti. Ayrıca yurtdışından ülkeye giriş yaptığı sırada enstrümanların içerisinde ülkeye uyuşturucu madde soktuğu anlatıldı. PARA KARŞILIĞI ŞANTAJ YAPTILAR İhbar sonrası gözaltına alınan Kalben ise verdiği ifadesinde kokain maddesine Harbiye'de verdiği bir konserde çok yakın arkadaşının ziynet eşyalarını çalmasından dolayı üzüldüğünü, bu nedenle uyuşturucu maddeye başladığını söyledi. İhbarcının iddia ettiği gibi kimseye uyuşturucu madde temin etmediğini söyleyen Kalben, söz konusu videonun İtalya gezisi sırasında bir arkadaşı tarafından gizlice çekildiğini ve yakın zamanlarda video karşılığında kendisinden para istediğini anlattı.
Sahne tarzı ve ilginç dansları ile gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Kalben, geçtiğimiz günlerde Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmış ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. Evinde 15 gram uyuşturu bulunan ünlü isme yapılan baskına dair yeni detaylar ortaya çıktı.

İlginç dansları ve sahne tarzıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Kalben, Beyoğlu'nda düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmiş ve daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Ünlü şarkıcının evine yapılan baskında 3 parça halinde toplam ağırlığı 15 gram olan uyuşturucu skunk ele geçirilmişti. Operasyona dair yeni detaylar ortaya çıktı.

GİZLİ GÖRÜNTÜLERİ İFŞA OLDU

Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre; Kalben'in ikametine yapılan operasyonun arkasında İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yapılan bir ihbarda Kalben'in yurtdışında iken kokain isimli uyuşturucu maddeyi kullanırken gizlice çekilmiş bir videosunun gönderildiği öğrenildi.

Söz konusu ihbarda ünlü şarkıcının uyuşturucu madde satışı yaptığı iddia edilince emniyetin düğmeye bastığı belirlendi.

ÜNLÜLERE UYUŞTURUCU TEMİN EDİYOR

İhbarcının emniyete gönderdiği dilekçede, 'Şarkıcı Kalben Sağdıç uyuşturucu kullanıyor ve çevresine para karşılığı dağıtım yapıyor." şeklinde devam eden ihbarda asıl uyuşturucuyu getiren kişilerin ismini de verirken, ünlü şarkıcının yine magazin dünyasında tanınan birçok kişiye uyuşturucu madde sağladığını belirtti.

Ayrıca yurtdışından ülkeye giriş yaptığı sırada enstrümanların içerisinde ülkeye uyuşturucu madde soktuğu anlatıldı.

PARA KARŞILIĞI ŞANTAJ YAPTILAR

İhbar sonrası gözaltına alınan Kalben ise verdiği ifadesinde kokain maddesine Harbiye'de verdiği bir konserde çok yakın arkadaşının ziynet eşyalarını çalmasından dolayı üzüldüğünü, bu nedenle uyuşturucu maddeye başladığını söyledi.

İhbarcının iddia ettiği gibi kimseye uyuşturucu madde temin etmediğini söyleyen Kalben, söz konusu videonun İtalya gezisi sırasında bir arkadaşı tarafından gizlice çekildiğini ve yakın zamanlarda video karşılığında kendisinden para istediğini anlattı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.