Hasan Can Kaya çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı!

Magazin 07.12.2023 - 11:26, Güncelleme: 07.12.2023 - 11:26
 

Hasan Can Kaya çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı!

Gerek özel hayatı gerekse Konuşanlar programıyla adından söz ettiren Hasan Can Kaya son olarak çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı. Hasan Can Kaya'nın sözleri herkesi güldürdü.
Konuşanlar programı ile yıldızı parlayan ve son zamanlarda Çok Aşk filmi ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya son bölümde yine güldürdü. Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar'ın son bölümünde kaza sonucu bacakları sakatlanan bir konuk Beşiktaş taraftarı olduğunu söyledi. "Kimin formasını istiyorsun ben sana getirteyim?" diyen komedyen "Cenk Tosun" yanıtını aldı. Hasan Can Kaya ekibinden telefonunu isteyerek hemen Cenk Tosun'u aradı. Komedyen "Kardeşim selam bu saatte rahatsız ettim" deyince Tosun "Ne rahatsızlığı abi sen arayınca seviniyorum ben" dedi. Cenk Tosun konuğun forma istediğini duyunca hemen "Forman olmuş bil" dedi. Hasan Can kaya ise "Oğlum bari eşofman takımı da ekle a. k... Sadece formayla değil" deyince ünlü futbolcu hemen 'tamam' yanıtını verdi. HASAN CAN KAYA'DAN BOMBA YANIT Cenk Tosun Fatih adlı konuğun birinci mi olduğunu sorunca Hasan Can Kaya yine bombayı patlattı: "Beşiktaş gibi diyelim, Beşiktaş'ın şu anki hali gibi... Beşiktaş büyük bir takım sonra taraftarlar s... beni."
Gerek özel hayatı gerekse Konuşanlar programıyla adından söz ettiren Hasan Can Kaya son olarak çekim sırasında Cenk Tosun'u aradı. Hasan Can Kaya'nın sözleri herkesi güldürdü.

Konuşanlar programı ile yıldızı parlayan ve son zamanlarda Çok Aşk filmi ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya son bölümde yine güldürdü. Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar'ın son bölümünde kaza sonucu bacakları sakatlanan bir konuk Beşiktaş taraftarı olduğunu söyledi.

"Kimin formasını istiyorsun ben sana getirteyim?" diyen komedyen "Cenk Tosun" yanıtını aldı.

Hasan Can Kaya ekibinden telefonunu isteyerek hemen Cenk Tosun'u aradı. Komedyen "Kardeşim selam bu saatte rahatsız ettim" deyince Tosun "Ne rahatsızlığı abi sen arayınca seviniyorum ben" dedi.

Cenk Tosun konuğun forma istediğini duyunca hemen "Forman olmuş bil" dedi. Hasan Can kaya ise "Oğlum bari eşofman takımı da ekle a. k... Sadece formayla değil" deyince ünlü futbolcu hemen 'tamam' yanıtını verdi.

HASAN CAN KAYA'DAN BOMBA YANIT

Cenk Tosun Fatih adlı konuğun birinci mi olduğunu sorunca Hasan Can Kaya yine bombayı patlattı:

"Beşiktaş gibi diyelim, Beşiktaş'ın şu anki hali gibi... Beşiktaş büyük bir takım sonra taraftarlar s... beni."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.